Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampon Sonrası Leon Aerodinamisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her gün Cupra'ya binmek her Yiğit'in harcı değil tabi. Üzülmeyin ben sizi bir gün bindiririm. Kolada ısmarlarım size.

ya sankı bana rabalrınız 500+ da havayı alıyo almıyo ne farkeder ya.manyaksınız sız bak benım araba 700+ustu ben tampon kullanmıyorumkı havayı dırek asın dıyede sıze noluyo:):)

ya sankı bana rabalrınız 500+ da havayı alıyo almıyo ne farkeder ya.manyaksınız sız bak benım araba 700+ustu ben tampon kullanmıyorumkı havayı dırek asın dıyede sıze noluyo:):)

şeker yarın 200'le giderken kapıyı açmayı dene ya da kafanı çıkar bakalım nooluyo.. ;)

benım araba hızlıbıraz ondan 200 cıkmak bıraz kısa suruyo camı acana kadar 200+ gordugum ıcın kafayı cıkarttıgımda ıs ısten gecmıs yollar bıtmıs oluyo:)

Arkadaşlar sakin olalım lütfen.. Tartışma burda kapansın kalpler kırılmasın..

Bu arada yiğit benim şimdi aklıma geldi, aynı olay benim leonda da vardı, bariz bi şekilde teybin altından buz gibi hava geliyordu.. Bunu hiç tampona yormamıştım ama, açıkcası hala yormuyorum :)

Arkadaşlar sakin olalım lütfen.. Tartışma burda kapansın kalpler kırılmasın..

Bu arada yiğit benim şimdi aklıma geldi, aynı olay benim leonda da vardı, bariz bi şekilde teybin altından buz gibi hava geliyordu.. Bunu hiç tampona yormamıştım ama, açıkcası hala yormuyorum :)

hako yıgıt arabnın altını bı yere vurup delık acmıstır ordan hava gırıyodur tampon zannedıyodur onu :)

Tamponla ne gibi bi alakası olabilir ki zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt