Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Jant ?

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
bu da parlak olanı

21cux6q.jpg

abı bu janttan orjınal olarak gormek cok zor ama gercekten aracın ustunde sık duruyor ama zevler ve renkler herkezın aynı olmadıgı olmadıgı ıcın fazlada ustelemek ıstemıyorum burdan servıslere duyrulur janlardan bı kampanya yapsınlar alalım bundan

abı bu janttan orjınal olarak gormek cok zor ama gercekten aracın ustunde sık duruyor ama zevler ve renkler herkezın aynı olmadıgı olmadıgı ıcın fazlada ustelemek ıstemıyorum burdan servıslere duyrulur janlardan bı kampanya yapsınlar alalım bundan

evet ya iyi olur :) ama bu parlak mevzusundan sonra listeye soktum bu jantıda hoş duruyor gerçektende

5 kollu bu jantlar çok nadir var, hatta ben görmedim şuana kadar, parlak renkte güzel ama sciroccolardaki interlagos gibi parlak değil. 7 kollu seat sportların rengiyle aynı :) Ben diğer BBS Seat Sportları aldım Ender abi, gelmesini bekliyorum :) Birde 3lük bir yay tak pek etkilemez zaten, sürtme olayı dersen yaylar alçak olacak ama daha sert olacak, hemen hemen aynı kalacak. Hatta arabada 4 kişi bizim evin orda bir tümsekten geçerken orjinal yayla sürtüyordu. Eibachlarla sürtmüyor anlam veremedim pek :D sertliğinden dolayıdır diyorum. :)

kötü yollarda ekstra dikkat etmeden bişi olmaz demek hayal..sadece jant ve lastiğin sağlığı için değil arabanın her yerine işkence olur..
bunun dışında yaysız 18" kullanacağına jant hiç alma bence abi..ve jant seçimi konusunda onlarca seçenek varken Cupra jantı..ıhh ıhh bence çok gereksiz.. :)

Geri
Üst Alt