Cordobada Fren Sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cordobada Fren Sorunu

capri0n

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba benim cordoba vario signi aracimda bazi zamanlar frene bastiginda gec tutuyor yada freni kaciyormus gibi oluyor ustama gittigimde kamoana ayari yaptir demisti ama sizlerinde bir fikirlerini almak istiyorum. bilgilerinize ihtiyacim var yada onerilerinize elbet bunun gibi bir problem yasayan vardir diye dusunuyorum.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

memet_one

VİP Üye
Administrator
Kardeşim sen kampana fren ayarını yaptır sonra fren teli ve hidroliğini de kontrol et sorun

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
hidrolik zamanla özelliğini kaybeder 2 yılda bir değişmesi can ve mal güvenliği için önemlidir.fren işleri yapan ustalar var.gecmiş olsun

capri0n

Kayıtlı Üye
kirlisakal ustam benim bildigim kadari ile hic degismedi fren hidroligi bu arada aracin ilk sahibiyiz.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
kirlisakal ustam benim bildigim kadari ile hic degismedi fren hidroligi bu arada aracin ilk sahibiyiz.

fren tertibatı sistemi komple kontrolden gecirmeniz gerekmekte.hatta peryodik bakımdan gecirirseniz ne var ne yok eksikler ortaya cıkabilir. işten anlayan ii bir ustaya ihtiyacınız var...

capri0n

Kayıtlı Üye
arkadaslar sistemi kontrolden gecirdiklerinde aracin frenleme sisteminde vakumlamanin iyi olmadigi ve hava oldugu saptandi
vakum yapan parca onarildi ve havalari alindi suan canavar gibi :)