Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordobada Fren Sorunu

capri0n

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba benim cordoba vario signi aracimda bazi zamanlar frene bastiginda gec tutuyor yada freni kaciyormus gibi oluyor ustama gittigimde kamoana ayari yaptir demisti ama sizlerinde bir fikirlerini almak istiyorum. bilgilerinize ihtiyacim var yada onerilerinize elbet bunun gibi bir problem yasayan vardir diye dusunuyorum.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kardeşim sen kampana fren ayarını yaptır sonra fren teli ve hidroliğini de kontrol et sorun

kurye ile elden teslime verildi

hidrolik zamanla özelliğini kaybeder 2 yılda bir değişmesi can ve mal güvenliği için önemlidir.fren işleri yapan ustalar var.gecmiş olsun

kirlisakal ustam benim bildigim kadari ile hic degismedi fren hidroligi bu arada aracin ilk sahibiyiz.

kirlisakal ustam benim bildigim kadari ile hic degismedi fren hidroligi bu arada aracin ilk sahibiyiz.

fren tertibatı sistemi komple kontrolden gecirmeniz gerekmekte.hatta peryodik bakımdan gecirirseniz ne var ne yok eksikler ortaya cıkabilir. işten anlayan ii bir ustaya ihtiyacınız var...

arkadaslar sistemi kontrolden gecirdiklerinde aracin frenleme sisteminde vakumlamanin iyi olmadigi ve hava oldugu saptandi
vakum yapan parca onarildi ve havalari alindi suan canavar gibi :)

Geri
Üst Alt