Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

component de marka tavisyeniz

Benim toledonun da orjinal hoparlörleri iflas etmiş durumdalar. Onların yerine ne tavsiye edersiniz? 4 hoparlör+4 tweeter. teyp orjinal zaten(kaset çalar). hoparlörler hakkında pek fikir sahibi değilim. mid-bass, component gibi terimlerden pek anlamıyorum.

sanırım o saydıkların aracındaki teyp ten dolayı verimli olmaz..en güzeli bulabilirsen aracındaki orjinalinin aynısı veya muadili bildiğin marka asla yüksek watt kolon alma sebebi kasetçaların kaldırmaz.

varol'um kusura kalma

sanırım o saydıkların aracındaki teyp ten dolayı verimli olmaz..en güzeli bulabilirsen aracındaki orjinalinin aynısı veya muadili bildiğin marka asla yüksek watt kolon alma sebebi kasetçaların kaldırmaz.

varol'um kusura kalma

evet cezmi abiye katılıyorum eğer teyp+amfi varsa componentler iyi takılabilir.orijinal teyp amfi ile beslenirse de olur ama verim açısından pionneer vs. teyplerin çıkış netliği,kelitesinde olmaz.

marka olarak biraz tuzludur ama mb quart :eek:key:

ana üniteden başla ağbicim gerisini ona göre alırsın double din kovalayalım bence yada indash var bitane navitech şuan adanaya gidiyorum yoldayım eğer düşünürsen gelirken getireyim indash i bak beğenmezsen geri gönderelim

infinity 6020 referance modelini al gayet güzel fiyatıda uygun

ben Hertz aldım 150lira falandı çserisini hatırlamıyorum ama memnunum...

varol'um kusura kalma

rica ederim abi ne demek...

aslında başlığa yanlış yazdım ama sonra dedim dur onunla da ilgili marka fikri alayım...
elimde zaten bi takım kicker mid var.....
arkaları yanları söktüm..baktım...ve arka yanlara mdf yaptırıyorum....içinde yalıtım var onu artıracağım...mdf lerin üstüne oval düşünüyordum...6985..yada tsv 69 gibi bişiler ama yeni teknoloji olsun istedim..hoparlörleri delikli kısma denk getiriyorum böylece arka yan içleri de sütüne takacağım hırsız görmesin diye..
bagaj ufak o yüden bagaj a sub düşünmüyorum...mono amfi boşa çıkıyor....onu da satabilirim yada takasa girebilirim yada fiyattan düşebilirim....
4 kanal frekans ayarlı bir amfi düşünüyorum..

görkem teyp işini sonraya bırakacağım...çünkü istediğim tarzda olması lazım..
şimdi onu alsam çok para vereceğim ve ses pek hoşuma gitmeyecek hoparlöre para kalmayacak...

oval 3 ü bir arada marka olarak ne dersiniz pioneer iyi mi..tarihe bakarsan öyle ...

hiç biri olmadı arkalara da mid takım koyacağım...

infinity zaten harman kardon demek...eski sub ım infinity idi
hertz'e bakayım

Arkadaşımın astrasında var varol abi çok memnun çok net bir sesi var tavsiye ederim.

bende de bi çift bundan var ama daha kullanmadım sesini bilmiyorum daha

Varol abı kıckerın ds serısı baslangıc serısı yanı gırıs serısı bır urundur.Eskı sendekıler cok guzel çalıyor.Yenı serı olarak bunların yerıne es dıye cıkarttı.Aslında soyle yaptı es-ds oldu daha sonra yıne es oldu.Yenı serı kıcker urunler alırken dıkkat edın eskı urunleın kalıtesı yok.Allahtan eskı serı sıfır ıkı adet L7 elımde mevcut

Geri
Üst Alt