Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

component de marka tavisyeniz

rica ederim abi ne demek...

aslında başlığa yanlış yazdım ama sonra dedim dur onunla da ilgili marka fikri alayım...
elimde zaten bi takım kicker mid var.....
arkaları yanları söktüm..baktım...ve arka yanlara mdf yaptırıyorum....içinde yalıtım var onu artıracağım...mdf lerin üstüne oval düşünüyordum...6985..yada tsv 69 gibi bişiler ama yeni teknoloji olsun istedim..hoparlörleri delikli kısma denk getiriyorum böylece arka yan içleri de sütüne takacağım hırsız görmesin diye..
bagaj ufak o yüden bagaj a sub düşünmüyorum...mono amfi boşa çıkıyor....onu da satabilirim yada takasa girebilirim yada fiyattan düşebilirim....
4 kanal frekans ayarlı bir amfi düşünüyorum..

görkem teyp işini sonraya bırakacağım...çünkü istediğim tarzda olması lazım..
şimdi onu alsam çok para vereceğim ve ses pek hoşuma gitmeyecek hoparlöre para kalmayacak...

oval 3 ü bir arada marka olarak ne dersiniz pioneer iyi mi..tarihe bakarsan öyle ...

hiç biri olmadı arkalara da mid takım koyacağım...

infinity zaten harman kardon demek...eski sub ım infinity idi
hertz'e bakayım

pıyasada 6985 lerın temızlerı mevcut rahat olarak bulabılırsın teknolojık olsun derken sesın kalıtesı gıtmesın.6*9 hoparlor alacaksan ts-v69 6985 ve jbl decade yanı asagı lınktekı urunlerden yana tercıh yap.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ok-az-kullanilmis/pasif-ilan/#classifiedTitle

varol abı kalıtelı bır ana unıte ve sısteme 20 cm çapında bır sub koy o yuzden mono amfıyı satma....20 cm subu tekerlek tarafına getırdıgın zaman olu bır noktayı degerlendırmıs oluyorsun aynı zamanda daha guzel bır ses alıyorsun.
Malzemelerle ılgılı bır yardıma ıhtıyacın olursa ozelden ulaşabılırsın

varol abı kalıtelı bır ana unıte ve sısteme 20 cm çapında bır sub koy o yuzden mono amfıyı satma....20 cm subu tekerlek tarafına getırdıgın zaman olu bır noktayı degerlendırmıs oluyorsun aynı zamanda daha guzel bır ses alıyorsun.
Malzemelerle ılgılı bır yardıma ıhtıyacın olursa ozelden ulaşabılırsın

valla çok teşekkür ederim harika bilgiler..oldu...
bu bilgileri değerlendireceğim..hepsini yavaş yavaş yapacağım ki çok ucuza kaçmayayım..orta fiyatlarda birşeyler yapacağım...
13 senemi animasyon ve bunla birlikte tabi ki mecburen disko ve amfi tiyatro ses sistemlerine verdim...
ama ikisinin markaları çok farklı..
ilk arabamda da fena ürünler yoktu..
jbl-infinity pioneer gibi..
ama pioneer playerin radyo kısmından memnun kalmadım radyoda çok zeyıftı...
bugün bir navitech geliyor ona bakacağım

bu ilanını verdiğin ürünün gerçek değeri nedir

teşekkür ederim

bu arada diğer yorum yapan arkadaşlara da çok teşekkür ederim

valla çok teşekkür ederim harika bilgiler..oldu...
bu bilgileri değerlendireceğim..hepsini yavaş yavaş yapacağım ki çok ucuza kaçmayayım..orta fiyatlarda birşeyler yapacağım...
13 senemi animasyon ve bunla birlikte tabi ki mecburen disko ve amfi tiyatro ses sistemlerine verdim...
ama ikisinin markaları çok farklı..
ilk arabamda da fena ürünler yoktu..
jbl-infinity pioneer gibi..
ama pioneer playerin radyo kısmından memnun kalmadım radyoda çok zeyıftı...
bugün bir navitech geliyor ona bakacağım

bu ilanını verdiğin ürünün gerçek değeri nedir

teşekkür ederim

bu arada diğer yorum yapan arkadaşlara da çok teşekkür ederim

o fıyat cok ucuk bır rakam 100 tl cıvarı normal fıyatı ama ne kadar uygun olursa o kadar ıyı olur.Bu arada navıtech yıne pıoneerr alt yapısı kullanıyor.Tesısat yapacaksan bu cıhazdan uzak dur derım.Illa cıhaz alıcam dıyorsan pıoneer 9600 gıbı bır cıhaz cok guzel olur

o fıyat cok ucuk bır rakam 100 tl cıvarı normal fıyatı ama ne kadar uygun olursa o kadar ıyı olur.Bu arada navıtech yıne pıoneerr alt yapısı kullanıyor.Tesısat yapacaksan bu cıhazdan uzak dur derım.Illa cıhaz alıcam dıyorsan pıoneer 9600 gıbı bır cıhaz cok guzel olur

ilandaki satılmış..
pioneer altyapısı mı :(

jvc veya alpine dobule tavsye ederim ana ünite 6L için double din çok şık duruyor bence bende de gördün zaten... alpine çok pahalı ama jvc de ucuz düşüyor bazen ve görüntü kalitesi harika jvc de kafası çıkan double din bile var.

ilandaki satılmış..
pioneer altyapısı mı :(

Evet abı pıoneer kardes urunu gıbı dusunebılırsın.Eger double-dın gıbı bır cıhaz alacaksan rca cıkısı yuksek olan bır cıhaz sec.Benım sana onerdıgım 9600 su ana kadar en yuksek voltajı veren cıhaz.Rca cıkıs voltajının yuksek olması sesı dırek etkılıyor.

oval 3 ü bir arada marka olarak ne dersiniz pioneer iyi mi..tarihe bakarsan öyle ...

hiç biri olmadı arkalara da mid takım koyacağım...

infinity zaten harman kardon demek...eski sub ım infinity idi
hertz'e bakayım

Varol abi zamanında sıfır aldığım pioneer'ın oval hoparlörlerinden var elimde Ts-A 6990S modeli 5 yolu bir hoparlör. sadece evde bi kaç ay kullandım o kadar. düşünürsen uygun bir fiyata veririm.

Varol abi zamanında sıfır aldığım pioneer'ın oval hoparlörlerinden var elimde Ts-A 6990S modeli 5 yolu bir hoparlör. sadece evde bi kaç ay kullandım o kadar. düşünürsen uygun bir fiyata veririm.

keske eskı 6990lardan olsaydı gercekten guzel olurdu.

eskileri bilmiyorum da bunlarda çok sağlam çalıyor. 5 yollu olması sayesinde neredeyse her frekansı duyabiliyorsun

Geri
Üst Alt