Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cnr tunıng show 2011 - çok yeni fotoğraflar !!

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında sae34 tarafından paylaşıldı.

1. sae34

sae34 SCW Üyesi

54
    0
    6
  2. sae34

sae34 SCW Üyesi

54
    0
    6
  3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Çok basitleştirdiler şu fuarı :confused:

Teşekkürler paylaşım için

4. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Yorumumu kimle yanlış anlamasın ama ilk resimde resmen 30946809386 tane erkeğin aynı anda ağızından sular akıyor bir tane pekde güzel olmayan bir bayan için.. :D:D

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Limoncudan aldıkları 2.el limonları arabaların üstüne oturtup ürün satma fikri artık işlemiyor.

Onun haricinde yine bildik görüntüler..

6. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    paylasımın ıcın cok sagol !!! ama ezelden berı tunıng fuarları araba sahıbı olupta arabasına aksesuar almaya gıdenlerden zıyade arabası olmayan ıs olsun dıye gıden mankenlere bakmaya gıdenlerın yerı bu yuzden de fırmalar sadece adım olsun mankenım olsun mantıgıyla haraket edıyorlar ıssız gucsuz ajansa kayıtlı bır kızımızı gıydırıyorlar mıllete bı fotograf cekınebılırmıyız demek kalıyor keske tunıng aksesuarlarının uygun fıyatlara gercekten satılabıldıgı gercek bır fuar olsa da gıtsek

7. sae34

sae34 SCW Üyesi

54
    0
    6
    Arkadaşlar daha yeni fuardan geliyorum. Daha farklı bir ambiyans beklerdim ama son yılların en kötü fuarı diyebilirim. Yayınladığım fotoğraflardada görüyorsunuz zaten bu araçlar fuara girebiliyosa ben bu piyasa hakkında söyleyecek bir söz bulamıyorum. Piyasa kimlere kalmış yazık ..

8. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Yok Türkiye'de görmeye alışkın olduğumuz manzaralardan :) , Güzellik görecelidir , kimi belkide bilinçaltında, poşetle canlandırmıştır puhaha

9. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    bizim siteden toplasan bunlardan çok daha iyi araçlar çıkar bunlar ne yaa

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Hevesim kaçtı birden