Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cnr tunıng show 2011 - çok yeni fotoğraflar !!

Hiç gitmedim gitmemde bu fuara!Hiç inandırıcı bir reklamını görmedim ki katılan firmalarda belli belirsiz!Bizim sitedeki araçları toplasanız bunlardan daha güzel görsel şov olur.

xx

Folyoyu yapıştır, jantı takıştır, kızı üstüne yatır, bizim fuarlar bunlar maalesef.....

Turkıyede su Tunıng ısı ne gorsel olarak ne de mekanık olarak fuar ıcın hıc b zaman ıyı b yerde olamıcak.Aslında pıyasada cok ıyı arabalar var fuarda sergılenebılecek ama sahıplerı etıket olmasın dıye ıstemıyorlar cıkarmayı.Adamlarda caresız boyle ne kadar kotu ornek varsa el mahkum onları cıkarıyorlar

ilk yapıldığı sene yine bi derce iyidi ama ondan sonra hiç gitmedin gitmediğimede hiç pişman olmadım

Geçen seneki fuarda da zaten bilinen markalar vardı ve hep aynı işlemler her aracta aynı şeylerin tekrarı gibi bişey oldu değişiklik olmadığı sürecede fuarın bi anlamı olmıycak bu gidişle

her sene gittikçe kötüye gidiyordu .. bu sene dibe vurmuş.. gidemediğime üzülmedim.. son resim rezaletin resmi olmuş..

Tuning toplantıları yurtdışında da yapılıyor ama bizde neden bu kadar vasat anlamıyorum.İyice çılkı çıkmış gidemedim diye üzülmeye değmez.Paylaşım için teşekkürler.

Geri
Üst Alt