Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çizik hakkında

Göcüğün bulunduğu alan, sıkıntılı bir nokta olduğu için düzeltmeden sonra boya atar mı acaba? Kapıyı komple boyatmak zorunda kalmayayım :)
Çamurlutaki kıvrımda aynısı başıma geldi geçen ay a.king boyasız olmaz dedi. Sadece göçük işi yapan bir yere tavsiye ile gittim orjinal boyasıysa atma olmayacağını yüzde 90 sıkıntısız düzelteceğini söyledi ve aynı dediği gibi boyazsız düzeltti dostum seni çok iyi anlıyorum yani yakın zamanda yaşadım bu durumu. Ben boyaya karşı olduğum için o topa girmedim. 250 lira gibi bir ücrete yaptırdım. Araştır acele etme
[doublepost=1503347130,1503346898][/doublepost]Resimleri ekledim dostum bakabilirsin

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    836.1 KB · Görüntüleme: 35
  • image.jpeg
    image.jpeg
    849.6 KB · Görüntüleme: 36
Konya AutoKing'e gösterdim. Danışmadaki personel ayak üstü baktı ve öyle dedi. Sizce AutoKing'e tekrar gidip göstermeli miyim? Veya tavsiye edeceğiniz başka bir yer var mı?
Benimde araçta bariyere sürtmeden dolayı çizik oluştu, autoking e götürdüm, aracın kaskosu delinir ve 4 gün sürer dedi, ben inanamadım çünkü o kadar kötü değildi, başka bir ustaya götürdüm 400 tl ye yaparım dedi ve 1 gün sonra gel dedi, araç orjinalinden farksız. Autoking e güvenim 0

Auto King'lerin büyük çoğunluğu iyi iş yapamıyor/yapmak istemiyor. Bu nedenle çevreden referans alınarak sanayide iyi bir kaportacıya/göçükçüye gitmek daha mantıklı bence.

Geri
Üst Alt