Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çizik hakkında

dutchplaymaker

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar,

Bugün sabah aracımı park ederken taşa sürttüm. Kötü bir çizik oluştu. İlk araba tecrübem ve ilk çiziğim aynı zamanda. Fotosunu da ekledim. Çok kötü duruyor mu ve sizce ne yapmalıyım? Bu durum canımı çok sıktı yorum yapacak kişilere şimdiden teşekkür ederim.WhatsApp Image 2017-08-21 at 08.01.45.jpeg

Pasta cila ile bir kısmını alabılırsın fakat çizik derin gözüküyor ya rotüş yapıcaksın yada lokal boyatıcaksın benim aracım olsa o şekilde kullanırdım boya falan yapmazdım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geçmiş olsun..
pasta cila yap kirli görüntü azalır..
sonrda rtuş.
Takma kafana cana gelmesin..

Arkadaşlar, bir de şuna bakar mısınız?

Gözüm gibi baktığım arabamın kapı çizgisi üzerine birileri ufaktan dokunmuş, tam dirsek üzerinde ufak bir göçük oluşmasına sebep olmuş. Bunu göçükçüye gösterdim, yapamayız dedi. Sizce ne yapmalıyım?

IMG_20170821_151305.jpg

Arkadaşlar, bir de şuna bakar mısınız?

Gözüm gibi baktığım arabamın kapı çizgisi üzerine birileri ufaktan dokunmuş, tam dirsek üzerinde ufak bir göçük oluşmasına sebep olmuş. Bunu göçükçüye gösterdim, yapamayız dedi. Sizce ne yapmalıyım?

Ekli dosyayı görüntüle 15680
O göçükçü ya amatör, ya uğraşmak istememiş. Başka birine gösterin. Boyasız hallolur.

O göçükçü ya amatör, ya uğraşmak istememiş. Başka birine gösterin. Boyasız hallolur.
Konya AutoKing'e gösterdim. Danışmadaki personel ayak üstü baktı ve öyle dedi. Sizce AutoKing'e tekrar gidip göstermeli miyim? Veya tavsiye edeceğiniz başka bir yer var mı?

Konya AutoKing'e gösterdim. Danışmadaki personel ayak üstü baktı ve öyle dedi. Sizce AutoKing'e tekrar gidip göstermeli miyim? Veya tavsiye edeceğiniz başka bir yer var mı?
Konya ile ilgili bilgim yok maalesef. Ancak bundan çok daha kötü halde köşe kısımların düzeltildiğine bizzat şahit oldum. Ekli linkteki altta kahverengi araç arkadaşımın. Ciddi rezil durumdaydı. Sıfırdan farksız oldu.

Boyasız Dolu Hasarı Düzeltme - Çorlu - Tekirdağ - Edirne - Lüleburgaz

Teşekkür ederim, moral verdiniz :)

Bu işlemin tutarı ortalama kaç lira? Benimki için ne kadar isterler?

(AutoKing yapsaydı mini onarımdan yaptıracaktım.)

Teşekkür ederim, moral verdiniz :)

Bu işlemin tutarı ortalama kaç lira? Benimki için ne kadar isterler?

(AutoKing yapsaydı mini onarımdan yaptıracaktım.)
Net birşey diyemem. Dolu göçüklerinin adedi 30-50 Tl ye yapılıyor. Bu biraz zor bir noktada ve az büyük. Ortalama 300 Tl yi bulur diye düşünüyorum.

Göcüğün bulunduğu alan, sıkıntılı bir nokta olduğu için düzeltmeden sonra boya atar mı acaba? Kapıyı komple boyatmak zorunda kalmayayım :)

Geri
Üst Alt