Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chicco trio 3'lü set araba+ana kucaği+port bebe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim oglana sadece bebek arabasi lazim Sadece onun için pazarlik yapsak olarmi;-)

Benim oglana sadece bebek arabasi lazim Sadece onun için pazarlik yapsak olarmi;-)

Burakcım normalde benım cocugada lazım ama bunlar 3lü set halinde alınıyor satılıyor.Diğer gördüğün o port bebe ile ana kucağı dediğimiz aparatlar bu aracın üzerine monte edilebiliyor..Yani arabasız diğer parçalar işe yaramıyor..Bende bunu set halinde satıp yıne tek bir araba alıcam zaten..

:) Ayni dertten muzdaribiz anlaşilan Ben set degilde ayri ayri almistim bebek arabasi diye tutturdu hanim. Bi çarşiya çikmak Sart olu bana

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
merhabalar;bende bebek arabası puset ve portbebe setinden arıyordum.Ancak fiyatı göremedim.O yüzden üye oldum.6 ay sonra doğacak çocuğuma şimdiden eşyalarını alayım diyorum.Piyasada buna benzer ürünlerin 2. el fiyatı epeyce yüksek.Gerçi ürünün sıfır fiyatıda yüksek, ancak insanlar bu ürünleri set halinde almak istemiyor yani ihtiyaçları doğrultusunda tek tek alıyor.O yüzdende setler pek satışa gelmiyor anladığım kadarı ile. Birde adamlar 2. ele bile tutturabildikleri fiyatı veriyorlar.Herkesin malı ne kadar kıymetliymiş diyesi geliyor insanın..Sözüm meclisten dışarı..

merhabalar;bende bebek arabası puset ve portbebe setinden arıyordum.Ancak fiyatı göremedim.O yüzden üye oldum.6 ay sonra doğacak çocuğuma şimdiden eşyalarını alayım diyorum.Piyasada buna benzer ürünlerin 2. el fiyatı epeyce yüksek.Gerçi ürünün sıfır fiyatıda yüksek, ancak insanlar bu ürünleri set halinde almak istemiyor yani ihtiyaçları doğrultusunda tek tek alıyor.O yüzdende setler pek satışa gelmiyor anladığım kadarı ile. Birde adamlar 2. ele bile tutturabildikleri fiyatı veriyorlar.Herkesin malı ne kadar kıymetliymiş diyesi geliyor insanın..Sözüm meclisten dışarı..

Aslına bakarsan set halinde almayanlarda sonrasında tek tek alıyor halbuki bu ürünlerin hepsi set halinde alındığında birbiri ile beraber kullanılabiliyor ilk etapta bebek arabasını kullanma şansınız yok en az 5-6 aylık olana kadar ama boyle set alınca anakucagini arabaya monte ediyorsunuz ve ilk günden itibaren port bebeyide anakucaginida arabası ile kullanabiliyorsunuz..komple alınınca fiyat yüksek geldiginden tek tek alıma gidiyor insanlar..suan sıfır fiyatı 1450 ben ikinci el olarak benim SATIŞ fiyatım 500 lira dedim 450 liraya bırakıcam..düşünüyorsanız tlf 05336376152

Bu arada yeni farkettim ilk msjiniz bana olmuş kurallar gereği üyeler bölümünüzden kendinizi tanınırsanız seviniriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt