Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chicco trio 3'lü set araba+ana kucaği+port bebe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
450 tl verme niyetindeydim..ama arkadaşınız adanada ise kargo çok tutmaz mı?

Fiyat sıfırına oranla çok iyi gibi. Adanadayız evet kargo kısmını düşünmemiştim gerçekten :) Bir haber vereyim arkadaşıma olumlu bir sonuç olursa ulaşırım size, tabi daha satılmadıysa konunun devamındaki mesajları okumadım henüz :D

Fiyat sıfırına oranla çok iyi gibi. Adanadayız evet kargo kısmını düşünmemiştim gerçekten :) Bir haber vereyim arkadaşıma olumlu bir sonuç olursa ulaşırım size, tabi daha satılmadıysa konunun devamındaki mesajları okumadım henüz :D

Kardesim konu dağıldı satış konusu oldu saç mevzuuna dondu..Urun duruyor fiyat uygun yazdım gercekten sıfırına göre gayet iyi..oto koltuğu ve port bebe çok az kullanıldı araba daha ziyade kullanılan..ufak tefek aşınmalar mevcut illaki ama öyle abartılacak kırık yirtik çalışmayan bir aksam soz konusu degil..Adana'ya buradan kargo pahalı olur gibi ama otobüs ile felan olabilirmi ona bakmak lazım..yada burada bir tanıdığınız falan var ise onada teslim edebilirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt