Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çevirmeler :)

Mevzuat çok karışık ucu açık bizim ülkemizde ceketini ilikledi diye çocuğa tecavüz edene iyi hal indirimi uygulayan hakim var.. yani kanun kişiye göre değişiyor uygulanması, takdir yetkisi vs vs..
Çok şey var da boş.
Ben ismini vermiyorum bir akrabam il em müdürü.. çakar yakmaz trafikte makam aracıyla girmez em şeridine..
Ama iskide çalışan şube müdürü dat dat dit dit.. devam.. falan filan.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
bu çevirme ve radar işleri şehirden şehire değişiyor bunu çok net anladım. adanadayken ceza yemediğim cadde bulvar kalmadı, hatayda adanaya göre yarı yarıya fark var yani ara sıra çevirme ve radar konuyor. sivas ve erzurumda 1er yıl yaşadım şehir içinde hemen hemen hiç çevirmeye denk gelmedim. bu konuda bile ayrımcılık olduğunu düşünüyorum. adanada her yıl bir maaşım cezaya gidiyordu (hız kemer vs.) hatayda sadece radar yedim. sivas ve erzurumda ise 2 yıldır hiçbirşey yok.

Üzücü şeyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt