Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tüm güzel dilekleriniz için teşekkürler sevgili arkadaşlarım ve abilerim.

---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

bu guctekı ( msallah canavar gibi) ve alman arabası ıcın ıyı bır fıyat ama bu araba bu gucte uzun sure kullanılırsa sorun yaratırmı?? ( bilgi edinmek amaclı soruyorum kımse yalnıs anlamasın )

emin ol modifiyeden kaynaklanacak hiç bir sorun olmaz. motor zaten forged. sağlam yani.

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

abı arabayı satmaktan vaz gecıyo gıbıyım.on tampon arayısına baslıyorum sanırım 1 haftaya kadar tampon alıyorum.ve yay

sen bilirsin ogün. hayırlısı olsun.

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

bu araba alınmazda hangi araba alınır? valla arkadaşlar ben bu arabayı 1-2 ay önce safranboluda kullandım anlatılmaz yaşanır o kadar diyorum..

sen kullandıktan sonra birde turboyu büyüttük adaş.:D

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

hayırlı satışlar
subaru mu geliyor yoksa :) kafanıza göre bulursunuz inşallah

satılırsa 2004-2005 wrx alıcam inşallah.

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

Ön tampon lip'ine ben talip olabilirim abi..:)

olur sana 500 tl :p:p:p:p yok öyle bedavaya 3m boya koruma falan :D

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

ismail yigenim fiyat mı yükseltiyosun yapma böyle :D

olurmu kıvanç :D ağzımızdan ne çıktıysa. :D:D adamlar biliyo ağzının tadını tabi :D zaten gelip bir baksan almadan gitmezsin emin ol :D

hayirli satislar mehmet kardesim.

okudugum kadariyla herkes kivanc a yukleniyor almasi icin. inan bende cok isterdim bu araca sahip olmayi ama durumu aileme aciklayamam :( 1.4 tdi ibizam 1bucuk yil oldu ve daha 8100 km de, bunu satip yerine seninkini almayi ailem asla kabul etmez.

sen aslinda araci 1 hafta test surusu icin istanbula getirsen zaten karabuge aracsiz donersin eminimki.

ben öğretmenim ve evliyim. 1 hafta gelmem gibi bir ihtimal zaten yok. :D ama almak isteyen buraya gelirse müsait evim var. seve seve misafir ederim. istenildiği kadarda test sürüşü yaparız.

Mehmet hocam hayırlı satışlar olsun.Araçda boyalı bölüm varmıydı ?

adas turbo buyuttuk demıssın orjınal turboyu neyle degısım yaptın kucuk bır acıklama yapabılırsen sevınırım

hayırlı olsun..fiyat çok güzel bu doluluğa göre..benimkinde hava filtresi bile yok,ama 19 a vermem valla:)

adas turbo buyuttuk demıssın orjınal turboyu neyle degısım yaptın kucuk bır acıklama yapabılırsen sevınırım

Bildigim kadariyla turbo degismedi; sadece orjinal turbo ya bakim yapildi ve pervaneleri buyutuldu. Ayrica basinciyla oynanabiliyor artik.
Bildiklerim bunlar.

aracın en son komple turbo bakımı yapıldı.salyongoz ve pervane buyutuldu.salyangoz buyudumu tam emın deılım.komple sıfırlandı hıc bır sıkıntı sı yok su anda aracın.araca sadece cupra ıntercooler ve ufak tefek ayarlar ıle 210 hp cok rahat ulasır.zaten mehmet abı satmassa hemen bu ıslemlerı yaptırıp bınıcek dıe konusmustuk.

Mehmet hocam hayırlı satışlar olsun.Araçda boyalı bölüm varmıydı ?

her iki tarafında komple boya var tekin abi. aldığımda çok derin anahtar çizikleri vardı. o yüzden ben boyattım. en önemli olan 2 şey bence motor ve şasi. bu ikiside on numara hiç bir sorunu yok

---------- Post added at 17:20 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

turbo değişmedi. orjinali revize edildi. eski haliyle max 1.5 bar basıyordu. pervaneleri ve turbonun giriş çıkışları büyütüldü. istediğim anda 2 bar basabilecek. hala eski yazılımla biniyorum o yüzden güçte bir değişme yok şu anda. yeni yazılım attığımda 2 bar ayarlanacak ve o zaman farkedecek.

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

hayırlı olsun..fiyat çok güzel bu doluluğa göre..benimkinde hava filtresi bile yok,ama 19 a vermem valla:)

bende heran vaz geçebilirim zaten :D fiyatı yükseltmem ama satmaktan vaz geçebilirim.

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

Bildigim kadariyla turbo degismedi; sadece orjinal turbo ya bakim yapildi ve pervaneleri buyutuldu. Ayrica basinciyla oynanabiliyor artik.
Bildiklerim bunlar.

evet doğru;);)

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:21 ----------

senin aracın bu km.de bir eşi yok sanırım...umarım değerini bilen biri satın alır mehmet

sağol cezmi abi. aldığımda standarttı ve yüzüne bakılacak hali yoktu. her yeri çizikti.tamponundan jantına adam edene kadar baya uğraştım.

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

aracın en son komple turbo bakımı yapıldı.salyongoz ve pervane buyutuldu.salyangoz buyudumu tam emın deılım.komple sıfırlandı hıc bır sıkıntı sı yok su anda aracın.araca sadece cupra ıntercooler ve ufak tefek ayarlar ıle 210 hp cok rahat ulasır.zaten mehmet abı satmassa hemen bu ıslemlerı yaptırıp bınıcek dıe konusmustuk.

aynen öyle olacak ogün. eğer bu işlemleri yaparsam kafadan 1 sene daha binerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt