Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
off bunu komple byaza kaplatıcan sonra aglar turkıye valla.

gaz vermeeee :D

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

yklenecek.jpg

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

Bu arada vergisini sorun eden olursa söyliyim 1600-1800 cc diliminden yatırılabiliyor mtvsi. 400 tl civarı. 670 tl değil yani.

Fiyat inanılmaz güzel :) Param olsa düşünmedek direk alacağım araba.Hem ekonomi hem de performans (Fazlası ile performans) :) Hayırlı satışlar mehmet abi.2.5 sene bekle okuldan mezun olim ben alırım :D Ayrıca km hiç birşey değil. 148.000 az bile. 500.000km+ ömrü rahat gören bir motor.Bindiğim adana-osmaniye arabaları 2006 model volkswagen volt.Onlarda TDI ve 500.000 civarında hepsinin km'si...

Fiyat inanılmaz güzel :) Param olsa düşünmedek direk alacağım araba.Hem ekonomi hem de performans (Fazlası ile performans) :) Hayırlı satışlar mehmet abi.2.5 sene bekle okuldan mezun olim ben alırım :D Ayrıca km hiç birşey değil. 148.000 az bile. 500.000km+ ömrü rahat gören bir motor.Bindiğim adana-osmaniye arabaları 2006 model volkswagen volt.Onlarda TDI ve 500.000 civarında hepsinin km'si...

sağol ismail güzel mesajın için. alan olmazsa artık sana satarız.

offf değerlere bak çok güzel. hayırlısı olsun Mehmet güzel makine.

abı arabayı satmaktan vaz gecıyo gıbıyım.on tampon arayısına baslıyorum sanırım 1 haftaya kadar tampon alıyorum.ve yay

bu guctekı ( msallah canavar gibi) ve alman arabası ıcın ıyı bır fıyat ama bu araba bu gucte uzun sure kullanılırsa sorun yaratırmı?? ( bilgi edinmek amaclı soruyorum kımse yalnıs anlamasın )

bu araba alınmazda hangi araba alınır? valla arkadaşlar ben bu arabayı 1-2 ay önce safranboluda kullandım anlatılmaz yaşanır o kadar diyorum..

hayırlı satışlar
subaru mu geliyor yoksa :) kafanıza göre bulursunuz inşallah

ismail yigenim fiyat mı yükseltiyosun yapma böyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt