Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyle tabi ama o zaman problem cikarma ihtimali daha cok artar motorun. yeter 210 hp. ben 80 hp ile idare ediyorum.

ayrica diskleri buyutmek, coilover a gecmek falan lazim o guclerde. ayrica 205 taban az gelir, 225 falan olmasi lazim.

kule gergisi var mi sende?

kule gergisi yok. diskler zaten 4 disk var arabada ve normal ibizadan daha büyük diskleri. bende zaten 210 da falan bırakacam. son birkaç şey kaldı yapılacak. onları yaptıktan sonra dyno ya sokacam arabayı ve görecez kaç hp kaç tork :D

sonuclar icin beklemedeyiz :)

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

bu arada bende kule gergisi var. on takim icin cok faydali bir sey. virajlarla kir istedigin gibi direksiyonu. cok memnunum.

sonuclar icin beklemedeyiz :)

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

bu arada bende kule gergisi var. on takim icin cok faydali bir sey. virajlarla kir istedigin gibi direksiyonu. cok memnunum.

farkettiriyormu ya o kadar kule gergisi?

iyi o zaman takayım bende şu kule gergisini. benim tekerler 205 zaten. bi dahakine 215 taban alacam.

iyi o zaman takayım bende şu kule gergisini. benim tekerler 205 zaten. bi dahakine 215 taban alacam.

tak tabi, beklemen hata :)

lastikleri de adrenalin re01 potenza takman faydali olur. olmadi arka ikisini bundan takip onlere baska takabilirsin. yani ben olsam boyle yapardim.

tak tabi, beklemen hata :)

lastikleri de adrenalin re01 potenza takman faydali olur. olmadi arka ikisini bundan takip onlere baska takabilirsin. yani ben olsam boyle yapardim.

yok ya 4 lastiğinde aynı olması taraftarıyım. bakacaz artık performans lastiklerine. ama üstünde marshall marka lastik var o kadar patinaj çekmesine rağmen pek eskimeye niyeti yok gibi :D

Abi şu farları bi temizletmedin, her imzana baktığımda dikkatimi çekiyo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt