Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şeker abi tesisat ı ben cektirmiştim toplam montaj tesisat tole vs işlerine 40 tl verdim sis farları hariç bence olmuşken tam olsun sis farsız hali güzel olmuyor o tamponun

benim araba 2004 model. hatta 2004 sonuna doğru trafiğe çıkmış.
kıvanç donanım özelliklerini veriyorum
1-abs-(abs ye yardımcı fren sistemi var ama kodu neydi unuttum) bide tcs var. antipatinaj yani
2- dijital otomatik klima
3- tam yol bilgisayarı (anlık yakıt,ortalama yakıt,kaç km gider vb.)
4- deri dreksiyon simidi ve vites kolu.(6 ileri vites)
5-spor recaro tipi koltuklar
6-tcs off tuşu
7- 205\40\17 jantlar ve lastikler
8- hız sabitleme
9-apexi marka turbo timer
10-elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar
11-kırmızı dikişli kol dayama (arabanın iç döşemesine çok uygun)
12-air bag off tuşu
13- kaset çalar var cd çalar yok
14- 4 hava yastığı
15- 4 disk fren normal ibizalardan diskleri biraz daha büyük
16- yükseklik ve derinlik ayarlı elektrohidrolik dreksiyon
araba tdi sport olarak geçiyor ruhsatta. fr ile farkı tamponları, jantı ve esp olmaması. motor fr motoru. ben zaten ön tamponu fr ile değiştirdim. jantları değiştirdim. tavanda folyo var. aynalar cupra aynası gibi parlak siyaha boyandı, göstergeler piano black. motor modifiyesini zaten biliyorsun.
şehir içinde ne kadar basarsan bas km de 20 kuruştan fazla yakmaz. şehirler arası yolda hız kurallarına uyarsan km de 12-13 kuruş yakar. valla belki bana kızacaksın ama belli bir süre zarfında her an satmaktan vaz geçebilirim. önümüzdeki 1 ay satılmazsa arabam yaklaşık 1 sene bende. haberiniz olsun.

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

arkadaşlar özür dileyerek arabayı satma işini ertelediğimi söylemek istiyorum. güzel yorum yapan ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. yönetici arkadaşlar konuyu silebilirler. tekrar teşekkürler

Mehmet yurtdışında senin arabayı gırtlak yükleyip binenler var, bence boşver WRX falan sadece baş ağrıtır, yapalım sana güzel bi liste paraya kıy tek ol

Ingilterede bu motordan 257hp 450nm tork alanlar var.

350 hp 550 tork alanlar var. :D wrx ten vaz geçmiş değilim. ama şimdilik bu düşüncemi ertelemek zorunda kaldım. o yüzden ibizama biraz daha binecem.

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:13 ----------

Mehmet yurtdışında senin arabayı gırtlak yükleyip binenler var, bence boşver WRX falan sadece baş ağrıtır, yapalım sana güzel bi liste paraya kıy tek ol

yok daha fazla yüklemeyecem. sadece yazılımı güncelleyip cupra intercooler alacam. 210 hp 440 nm yeter artık :D

abi lipin tırnaklarını kesıp monte ettın dımı(konu dısı ama sorry)

tırnakları kesmeden monte ettim. ama baya bir vida atmak gerekiyor tampona.

tamam abı bende zaten en koslerden ve su orta ınce yere kadar olan yerlerden vıdalıcam.

350 hp 550 tork alanlar var.
yok daha fazla yüklemeyecem. sadece yazılımı güncelleyip cupra intercooler alacam. 210 hp 440 nm yeter artık :D

zaten boyle bir araca bence 350 cok fazla. sonucta onden cekisli bir arac. 210 hp ise cok ideal bir guc bence 1.9 litre icin. cok keyif verecegine inaniyorum :)

abi lipin tırnaklarını kesıp monte ettın dımı(konu dısı ama sorry)

benimkini monte ederken orta tarafindaki iki tane tirnagin bas kisimlarini kestik biz. cunku alttan tamponun icine girmesi gerekiyor onlarin. tamponu kesmemek icin tirnaklarini kestik ve alttan vida ile tutturduk.

zaten boyle bir araca bence 350 cok fazla. sonucta onden cekisli bir arac. 210 hp ise cok ideal bir guc bence 1.9 litre icin. cok keyif verecegine inaniyorum :)

benimkini monte ederken orta tarafindaki iki tane tirnagin bas kisimlarini kestik biz. cunku alttan tamponun icine girmesi gerekiyor onlarin. tamponu kesmemek icin tirnaklarini kestik ve alttan vida ile tutturduk.

kalkışta evet 350 çok fazla. hatta şu andaki gücü bile fazla kalkış için. ama rollda 4. viteste 350 hp süper olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt