Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filminden Ceza Yedim.

LaZer karartma yapıldığında ceza kesemiuolar mı ?

geçmiş olsun. caddede dediğin noktada çevirme oldugunu ilk kez senden duydum. helede o saatte. o bölgede dikkatli olmak lazım.

hadi bakalım volkan işletme yönteminide söylersen bende işletmek istiyorum.. geçen salıda ben ceza yedim 2. yakalanırsan bağlıcaklar dedi polis muayneye sevketmedi beni ama benimde aklımdan geçen eğer işletiliyorsa işleticem filmleri ruhsata işletemezsem camları lazer karartma yapıcam o zaman kessinler cezayıda görelim..

güray bi kaç post öncesinde açikladim nasil işleteceğimi..okursan sevinirim.

bana cezayi kesen memuru doğuran annesini bulmak ve münasebet içine girmek istiyorum..

32. maddeyi kesseymiş sadece film cam + egzos olarak geçecekmiş ancak bana 30-1B maddesini kestiği için araçta çok oynama yönünde bir maddeymiş..
camdaki filmleri sökmeden yapma imkanı yok diyorlar..
umut (BabyBoIbıza) 'nın yardımıyla dudullu daki muayene istasyonuna gidceğim bugün cam filmlerimi söktürüp..umut olmasaydi jant yay ne varsa hepsini orjinale çevirip girmem gerekiyordu muayeneye...
bugün çok zor bitecek belli ki..
ve kafam inanilmaz karışık..orjinale çevirip aracimi satmayi düşünüyorum şu anda...bu haliyle satmayayim ki alacak olan kişi sorun yaşamasin istiyorum..
yasalarin olmadiği polisin insafıyla hareket edilen bir ülkede yaşadiğim için utaniyorum.

arkadaslar filmi isletmek diye birsey soz konusu degil artik ve lazer de yasak cezaya tabi sadece orjinal renkli cama izin veriliyor onlarda da bir muhur bulunmakta, kisacasi ya siparisle renkli cam alicaksiniz yada kacmaya devam ;)

bana cezayi kesen memuru doğuran annesini bulmak ve münasebet içine girmek istiyorum..

32. maddeyi kesseymiş sadece film cam + egzos olarak geçecekmiş ancak bana 30-1B maddesini kestiği için araçta çok oynama yönünde bir maddeymiş..
camdaki filmleri sökmeden yapma imkanı yok diyorlar..
umut (BabyBoIbıza) 'nın yardımıyla dudullu daki muayene istasyonuna gidceğim bugün cam filmlerimi söktürüp..umut olmasaydi jant yay ne varsa hepsini orjinale çevirip girmem gerekiyordu muayeneye...
bugün çok zor bitecek belli ki..
ve kafam inanilmaz karışık..orjinale çevirip aracimi satmayi düşünüyorum şu anda...bu haliyle satmayayim ki alacak olan kişi sorun yaşamasin istiyorum..
yasalarin olmadiği polisin insafıyla hareket edilen bir ülkede yaşadiğim için utaniyorum.

giderayak seni iyice soguttular arabandan belli ...:(

hislerini çok iyi anlıyorum Volkanım, hatırlarsan cezayı ilk yediğim zamanlarki söylediklerimi söylüyorsun. ben de arabamdan soğudum artık hiçbişi yapmayacağım hatta satabilirim bile diyordum. ama sakin ol, gerekirse sök filmlerini. it köpekle uğraşacağına filmsiz rahat rahat binersin arabana. ben de bağlanmasını yani ikinci film cezası yemeyi beklemeden söktürmeyi düşünüyorum filmleri. rahat gezemez oldum yemin ediyorum arabayla, ya çevrilirsem diye dolaşmaktan sıkıldım

bilmiyorum ozan kafam çok karişti..
tam askerlik öncesine denk gelmesi canımı aşırı sıktı..vaktim dar yapilabilcek işlemler hep zaman alan işlemler falan...
bıktım yani..
ön yan camları söktürdüm arka yanlari ve en arkayi birakip öyle gittim umut'un tanidiği vasitasiyla ama yine nafile..hepsini sökeceksiniz diyolar..nuh diyolar peygamber demiyolar.
yarin belki tekrar yaptiricam ön yan camlara...

olmadı yani :( zaten bugün güzel bişy olsaydı kafamı kesicektim

olmadı yani :( zaten bugün güzel bişy olsaydı kafamı kesicektim

yok umutcum ya yine de çok teşekkür ederim uğraştin ettin..
ama cidden olmadı herifler takmış cam filmine...
filmsiz mi kullansam diyorum ama çok kabak gibi ortada herşey ya..
daha demin bi transit resmen yol almak için itişti benle...bildiğimiz saçlari abuk subuk dimdik jölelenmiş yaratıkla gözgöze geldik kaç sefer...
sevmiyorum abi işte trafikte filmsiz arabayla olmayi..

Geri
Üst Alt