Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filminden Ceza Yedim.

gecen hafta cıktım evden batunun fıltreyı denıyorum gun ıse haftanın ılk ıs gunu pazartesı gecesı sanırım 21 olması ... altınkek'ın karsı sokagından cıktım bızım evın sokagına dogru gelıyorum ama en sag serıtten beklıyorum trafık kesılıyo oyle bır yuklenıyorum tam bızım sokaktan gırıcem batu devam et ısıklardan gırersın dedı tamam dedım bekledım yıne bır yuklendık baya ıyı derken bı baktım senın cevrıldıgın yerde 2 ekıp otosu 3-4 araba cevrılmıs ve hepsıde hafıf modıfıyelı onuda gectım cam fılmsızı yok ama esas bomba malum batunun arabası:D ahan dedım sıctık cunku bıze geldıgınde aradı gel suprızım var ne dedım ıste bu fıltre olayı bende bı ınmıstım pıjamam terlıkler ve thı**** sadece yanımda evın anahtarı yanımda ne ehlıyet ne para nede telefon var:D adamlar o sana dedıgım yerde hep cevırme yapıyo bak bugun sende oraya dusmusun o gun ben en sagdan en sola bır kacısım vardı oyle boyle degıl az kalsın basımıza bela alıcaktık bızde ... bu olayı sana kısaca cevırme var bızım evın orda dıkkat et olarak anlatmıstım erya'da:(

yawrum ben de zaten en sol şeritteydim..kırmızıda durduk...memur da arabalarin arasinda yürümeye başladı seçip aliyodu arada...çok düşündü ama sonunda aldı beni...
dün gece baya düşündüm taşindim..pazartesi günü onların anladığı dilden konuşan insan haline gelicem..çünkü efendilikten anlamiyolar..ehliyet ruhsat dediği anda camı kapatıp kapıyı kitleyip telefonla gerekli kişiyi aricam..direk telefonu uzaticam camdan..vınn devam..

---------- Post added at 08:16 ---------- Previous post was at 08:15 ----------

herkese geçmiş olsun dilekleri için tek tek teşekkür ederim.

aynısı eski arabamda başıma gelmişti...trafkten men ettiler,sonra gttm arka cam ve arka kelebekler hariç hepsini söktürdüm...tekrar muayene fln filan...pislik bi iş ve eziyet...arabamdan felaket soğumuştum...kaçmak harbiden en mantıklısı ;)

Çok geçmiş olsun Volkan...camların kaç numara film bilmiyorum ama benimkiler 1 numara film gayet güzelde duruyor ayrıca...ve bir çok çevirmeye girmeme rağmen camlarım hep kapalı idi hiç bi polis bişey demedi..camları güzel duruyor diye zifiri yapmaya gerek yok..hafif bi karartı olsun o bile değiştiriyor arabanın görüntüsünü ayrıca polislede uğraşmıyosun hem...

geçmiş olsun Volkan, bugün aklımdan egsoz geçiyordu ama yazdıklarından sonra sanırım egsoza da hayır diyecez. ekstra bela çıkartacak her şeyden uzak durmak lazım. Şu ilk mesajındaki marka yorumuna bayıldım, sanırım doğrusu da o gibi :)

Çok geçmiş olsun Volkan...camların kaç numara film bilmiyorum ama benimkiler 1 numara film gayet güzelde duruyor ayrıca...ve bir çok çevirmeye girmeme rağmen camlarım hep kapalı idi hiç bi polis bişey demedi..camları güzel duruyor diye zifiri yapmaya gerek yok..hafif bi karartı olsun o bile değiştiriyor arabanın görüntüsünü ayrıca polislede uğraşmıyosun hem...

sezgin bizim leonlarda arka yan camlar ve en arka cam kendiliğinden koyu geliyor..
ve malesef sadece ön yanlara 1 çekince görüntü eşitlenmiyor.
o yüzden arka yan ve en arkaya en açik 1 numara çektirdim..
ön yanlar da onla eşit durmasi için 2 çekildi..benim çektirdiğim filmde skala 1den 5 e kadar 1 en açik 5 en koyu..benim ön yanlar 2...ben hiç sevmiyorum duvar gibi simsiyah filmi...
ama bunu polise anlatamiyosun bile.

---------- Post added at 10:40 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

geçmiş olsun Volkan, bugün aklımdan egsoz geçiyordu ama yazdıklarından sonra sanırım egsoza da hayır diyecez. ekstra bela çıkartacak her şeyden uzak durmak lazım. Şu ilk mesajındaki marka yorumuna bayıldım, sanırım doğrusu da o gibi :)

egzos mu?
aman abi..
adamin ilk dediği şey bi gaza bas bakalım demek oldu...yaptirma egzos.

geçmiş olsun Volkcan'cım yazdıklarını okurken yaşadıklarım geldi aklıma. bana da benzeri olmuştu hatırlıyorsan. ne kadar canını sıkma desem de biliyorum şu an hırstan çatlıyorsun. ben hala geberiyorum hırstan.

filmleri muayeneden söktürmeden geçmek çare olcak mı ki peki? bir dahakine direk bağlıycaklar bu sefer arabayı. hele ki bu aralar yine azıtmışlar, kudurmuşlarken?

geçmiş olsun... burası turkıye..
herkeze eşit davransalar eyvallah ama nerdeeee

mesut seni cam filminden değil tipten alırlar:)

geçmiş olsun volkan

Geri
Üst Alt