Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cam Film Bilgisi olanlar.?

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Gecen gun kartal sanayının orda bır cam fılm yapan dukkanda adamla konustum bana bu yıl sonnda cam fılm artık serbest olucagını soyledı bu konu hakkında bılgısı yorumu olan arkadaslar ??:confused:

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    genelbir bilgim yok lakin sanmıyorum

3. ahmet tolga mert

ahmet tolga mert SCW Üyesi

66
    3
    8
    usta kandırmış seni cam filminin olmamasının sebebi güvenlik ee güvenliğide ortadan kaldıramazlar ya

4. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Ustanın dedıgne ınanmadgım ıcın zaten burda fıkır edınmek ıstedım:) Ama mantıksız olanı bu devlet cam fılmı ıcın bızden kvd ıstıyor,Muayneye gıdıosun aracın muayneden gecıyor,bı polıs yakaladıgı zman cezayı kesıp baglıyor bu nasıl ıs :confused:

5. yan53

yan53 SCW Üyesi

383
    2
    18
    burası Türkiye ıyı cam fılmı takıp muayeneyı beklıyorsun eksoz alıyon kdv'sini odeyip taktırıyorsun sokagın basında baglanıyosun o daha kotu :)

6. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Araba muayneden cıkıo cam fılmle sokagın basında cevırıp tekrar muayneye gonderıolar :D bu kanunlar adamı katil eder ya :D

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    fikrim yok ama eğer öyle ise çok güzel bir haber..gelelim mantığa..olma ihimalini düşünmüyorum sebebi de güvenlik sebebi aracın içinin görünmemesi....trafik noktalarındaki mobese kameraları ve diğer kameralar sadece sürücü hatalarını yakalıyıp ceza yazmak amaçlı değiller..bizim bilmediğimiz basına yansımayan ne suçlular kaçaklar yakalanıyor..arabalarının içinde giderken..ama düşünmesi bile çok güzel..

8. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    aramıza hoşgeldin:D
    malesef biz çok kafa patlattık bu konuda ama yok yani böyle gelmiş böyle gider
    ustanın dediğine gelince, öyle birşey olması imkansız diyebilirim...

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla ben çözümü şunda bulmuştum filmi çok pahalı yaptırmayıp polis durdugunda azıcık alttan alıp hemen sökeyim abi diyorum ön iki cama zaten karışıyor arkalara karışmıyorlar ön ikiyi ucundan tutup söküveriyorum şimdiye kadar ceza yemedimde gidip 50 tl ye yeniden yaptırıyorum birdaha yakalanınca söktüğün film zaten cezadan az olunca içine batmıyor:) hatta birinde şöför tarafını söktüm o sırada diğerine daha el atmadan rusatımla ehliyetimi vermişti yolcu tarafındakini sökmeden devam ettim tek camla kurtardım:)

10. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Aldığınız Araç Yada Kendi Aracınız Cam Filmli TUV de muayeneye girmiş İse Ruhsat Alamıyorsunuz karakolda git yeniden muayene yaptır diyolar artık tespit olayı da kalktı direk muayene yaptırcaksınız böyle bi uygulama söz konusu çok sinir bozucu....

Sayfayı Paylaş