Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Film Bilgisi olanlar.?

Evet aynen öle Çetin aracın muayenesinde cam filmi ibaresi varsa polis aracın dosyasına girdiği an görüyo orda muayanede işşlendiğini ve söktürüp muayene yaptırman gerekiyo yoksa geçici ruhsat elinde kalıyosun öyle... ve işlem yapan polisin ruhsat verirken sicil numarası bilgisayarda olduğu için yanaşmıyolar ruhsatı vermeye...
girdim bi kere muayeneye, yapacak bir şey yok artıkın :)
Katılıyorum bu insanın isteğinede bağlı biraz ben hayatımda bi araca yaptırdım ondada para ile geri söktürdüm heves meselesi de var işin içinde tabi... bence gerek yok gizleyecek bişey yoksa bazı insanlar müzik tesisatı yüzünden bazıları güneş bazıları rahat hisetmek için yaptırıyo tabi bu iş satılan adama da zor adam tuvden muayeneyi tekrar yaptırmak zorunda kalıyo sırf para tuzağı oldu herşey anlamıyorum neden bi film için komple muayene? işin içinden çıkılmaz bi durum oluyo...
Müzik tesisatı için de çok işe yaramıyor be Serhat'ım, kaç teyp çaldırdım :eek:. Benimki zevk, daha çok da İzmir'in güneşi :)

Valla bilmiyorum ama bu heralde saçma bi sorgulama olurdu. Sahte raporu kapan polisin eline tutuşturur. Adamların hastane arayıp raporu sorgulatacak halleri de yok :)
Bildiğim kadarıyla ruhsata işletmek gerekiyo bu durum için.

Valla ben polısın yalancısıyım ne dıım :D

Adam bildiğin ayak üstü yazmış. Cam filminden araç bağlatanlardan biriyim. Ama sağlam bir muameleciyle muayeneden filmleri sökmeden tertemiz geçip düşürtülebiliyor.
Yaptım oldu:):p

aracı ilk aldığmda komple film çektirmiştim fakat geçen gün fark ettim ki arka kapıların açma yerindeki kelebek camına film uygulanmamış. o cam içerden bombeli acaba bu yüzden olmuyor mu oraya film, yoksa yapılabilir mi? filmi serviste çektirmiştim filmi. komple film uygulatan arkadaşlar; sizin o bölümünüzde film var mı?

aracı ilk aldığmda komple film çektirmiştim fakat geçen gün fark ettim ki arka kapıların açma yerindeki kelebek camına film uygulanmamış. o cam içerden bombeli acaba bu yüzden olmuyor mu oraya film, yoksa yapılabilir mi? filmi serviste çektirmiştim filmi. komple film uygulatan arkadaşlar; sizin o bölümünüzde film var mı?

o zaten tam olarak cam değil plastik tarzı bi malzeme ona kaplama olmaz bildiğim kadarıyla.....:eek:key:

Film Araca uygulanirken Sanayii fonuyle isitilarak cama yapismasi saglanir. Leonlarda bu bolme mika ve bombeli oldugu icin istedigin sonucu alamazsin. Film uygulamasini kendi ustamizla yaptigimiz halde sonuc pek hos olmadi soktuk

Geri
Üst Alt