Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gerçekten objektif yaklaşılarak verilsin bu kararlar bence de.

ben sözümün her zaman arkasındayım, şu an bana göre arabamı değiştirebileceğim başka bir araba yok segmentinde. bu tamamen benim görüşümdür. ve tüm samimiyetimle söylüyorum her konuda, araba, futbol, siyaset vs. tamamen objektik yaklaşmakta özen gösteririm

Ozan senden ricam avatarı değiştir be abi.. :)
ne anlama geldiğini anlamamakla beraber seni yansıtan hiç bişiyi yok off topic oldu ama..

benim gözümün olduğu tek araç var şuan yakın hedef olarak o da Scirocco 160hp manuel..onun dışında hiç bi marka modelde gözüm yok..

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

volvoda premium marka. o yüzden aşırı tartışma oldu en iyisi volvoyuda silmek.:D

C30 ise bu sınıftaki aracı Volvo'nun bütün motorlarını bilmiyorum ama 1.6dizel olan zaten Ford motoru..ayrıca kaldı ki opsiyon listesi de performansı da hiç hoşuma gitmemişti 2 sene önce..tek güzelliği tipi o kadar..ve hantal, Volvo olunca esnek bişi beklemiyorum zaten hiç bi zaman da..T5 falan olmadıkça..

1-Golf
2-Astra
3-Civic

Leon bence başa oynayamayaz henüz. İç mekan kalitesini arttırmalı.

Bu arada Yiğit A3 ve 1 serisi zaten Almanya'da Golften Astra'dan filan 1500 2000Euro pahalıya satılıyo sadece. Sonunda TR'de de ucuzladı da hak ettiği paralara indi. Yani bu araçların Leon'dan filan 3 gümlek üstünlükleri yok. Yalıtımı işçilik ve malzeme kaliteleri biraz daha iyi sadece.

1-Golf
2-Astra
3-Civic

Leon bence başa oynayamayaz henüz. İç mekan kalitesini arttırmalı.

Bu arada Yiğit A3 ve 1 serisi zaten Almanya'da Golften Astra'dan filan 1500 2000Euro pahalıya satılıyo sadece. Sonunda TR'de de ucuzladı da hak ettiği paralara indi. Yani bu araçların Leon'dan filan 3 gümlek üstünlükleri yok. Yalıtımı işçilik ve malzeme kaliteleri biraz daha iyi sadece.

son cümlelerine sonuna kadar katılıyorum..Leon'a da ... atma sen git Auris'i falan gör önce utanmaz Ibiza'cı.. :D
nefret derecesinde hoşlanmıyorum nerdeyse A3'ler çok sıkıcı geliyo..
tek sevdiğim A3 bu..

Audi-A3_3-door_2000_800x600_wallpaper_01.jpg

son cümlelerine sonuna kadar katılıyorum..Leon'a da b..k atma sen git Auris'i falan gör önce utanmaz Ibiza'cı.. :D
nefret derecesinde hoşlanmıyorum nerdeyse A3'ler çok sıkıcı geliyo..
tek sevdiğim A3 bu..

Audi-A3_3-door_2000_800x600_wallpaper_01.jpg

evet mükemmel bir makina helede 1.8 t olanı. kullanmışdım zamanında inananılmaz yumuşak bi debriyajı vardı.

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

valla almanlar c sınıfı hatcback e kısaca golf sınıfı diyerek germenize etmiş durumdalar:D

Yol tutuşta Focus üstün görünebilir diğerlerine oranla, ama yazın büyük bölümünde Megane3 kullandım, hiç yabana atılcak gibi diil yol tutuş, konfor, kullanım kolaylığı ve performans bakımından kıyaslarsak.

Megane, Golf, Leon, Auris, Bravo (yada Focus), C4, 308 diye gider bu liste bana göre.

Megane, Leon a oranla bariz şekilde daha sessiz bi iç mekana sahip (yol-lastik-motor sesi), dizel seçeneği özellikle cezbedici.

Golf6 ya binmedim henüz ama 5teki aksaklıkları aktardılarsa gayet iyi olmuştur çünkü bana göre gerçek Golf Golf4 tür.

Ozan senden ricam avatarı değiştir be abi.. :)
ne anlama geldiğini anlamamakla beraber seni yansıtan hiç bişiyi yok off topic oldu ama..

benim gözümün olduğu tek araç var şuan yakın hedef olarak o da Scirocco 160hp manuel..onun dışında hiç bi marka modelde gözüm yok..

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

C30 ise bu sınıftaki aracı Volvo'nun bütün motorlarını bilmiyorum ama 1.6dizel olan zaten Ford motoru..ayrıca kaldı ki opsiyon listesi de performansı da hiç hoşuma gitmemişti 2 sene önce..tek güzelliği tipi o kadar..ve hantal, Volvo olunca esnek bişi beklemiyorum zaten hiç bi zaman da..T5 falan olmadıkça..

How i met your mother dizisinden Barney Stinson o avatardaki.

favori adamım. izlemeni tawsiye ederim, bomba bir karakter.

neyse dağılmasın daha fazla konu :)

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

Yol tutuşta Focus üstün görünebilir diğerlerine oranla, ama yazın büyük bölümünde Megane3 kullandım, hiç yabana atılcak gibi diil yol tutuş, konfor, kullanım kolaylığı ve performans bakımından kıyaslarsak.

Megane, Golf, Leon, Auris, Bravo (yada Focus), C4, 308 diye gider bu liste bana göre.

Megane, Leon a oranla bariz şekilde daha sessiz bi iç mekana sahip (yol-lastik-motor sesi), dizel seçeneği özellikle cezbedici.

Golf6 ya binmedim henüz ama 5teki aksaklıkları aktardılarsa gayet iyi olmuştur çünkü bana göre gerçek Golf Golf4 tür.

aynı megane a 5 sene sonra tekrar bakmanızı tavsiye ederim. belki megane3 bu konuda beni biraz yanıltabilir ama megane2 kullanıyor babam hala malesef, ilk fırsatta yolcu yapcaz kendisini. babamın da benim de bundan sonraki fikri kapımıza Renault koymayız. 5 yaşına girecek megane ve dökülüyor resmen

işte bu zor bi tercih olmuş. Leon bi yandan taptığım araç, ama astranın da kokpit bitiriyor beni. Focus da öyle, sadece fazla inç jantlara ihtiyacı var :)

Şimdi leon derken Cupra da dahil mi buna?

Ya da FR TDI DSG falan.

Dahilse, Sonuna kadar leon. FR 2.0TDI DSG.

Değilse, Astra - Leon - Golf - Focus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt