Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Sınıfı Hatchback Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Sınıfı Hatcback Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gitmeyen otomatiği hangisiyse ondan :D 2008 model diye biliorm.

ha işte o :D

Ama vallahi çok kullandım harbiden az yakıyo meret. Senin arkadaşın arabasınde bence sorun olabilir =) arkadaşın civic 35.000km civarında şu an.

Bu arada vtec açma aşamasını çok begeniyorum 5500den sonra :D

valla bilemicem. zaten bu aralar depresyonda benim yüzümden :D
hem vergi ödedik hem alırken fazla ödedik hemde benzine ödüyoruz ama başkasının 1,4 ü gelio veriyo ayarı gidiyo şeklinde bir moda girdide kendisi :)

Aynen bizim arkadaş da baya çekiyo tsi'lardan :D:D aklına soktum onu satıp typeR veya cupra alcak zaten :D

ben herkesten çekiyorum yaa:( sen dahil.

Natan ben 60kiloyum sen varsın 100kg :D ondan kaybediyosun yani 1.6 motorun suçu yok :D Bir de benim depo da hafif hep 20TL'lik benzinle geziyorum o da avantaj :D

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

yok yok o bana diyo yokuşta benim 1.2 tsi ile geçiyorum da onu bazen okul çıkışında :D

Natan ben 60kiloyum sen varsın 100kg :D ondan kaybediyosun yani 1.6 motorun suçu yok :D Bir de benim depo da hafif hep 20TL'lik benzinle geziyorum o da avantaj :D

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

yok yok o bana diyo yokuşta benim 1.2 tsi ile geçiyorum da onu bazen okul çıkışında :D

ee bende 120 kg yum ama benim leon az yakıo :p

Bu arada işin şakası tabi natan 1.6 leon'ların gidişi de fena diil beygirine göre. sen de bassan tam olarak rahat geçersin yani beni :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt