Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü?(2012)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bugun 34 GM 7523 minibus caddesinde. SJ 801 de caddebostan sahilde yola cikmaya calisirken goruldu :) hatta direksiyonda telefonla konustugum icin selektor yapmaya calisarak kendi capimda selam vermeye calistim ama :D

34 BRA .... sonunu unuttum beyaz makyajsız kasaydı sanırım leon viaport un orda park halinde görüldü

bugun 34 GM 7523 minibus caddesinde. SJ 801 de caddebostan sahilde yola cikmaya calisirken goruldu :) hatta direksiyonda telefonla konustugum icin selektor yapmaya calisarak kendi capimda selam vermeye calistim ama :D

Yanımdan geçerken aa benim araba diyodum scw'yi gördüm zaten. Ama selektörü göremedim. puhaha

elinde sticker olan var mı? göndersede yapıştırsak, birileride bizi görse trafikte :)

İstanbuldan İzmir Aliagaya kadar yolda hiç SCW ki görmedim-:) ben de fiorino ile o kadar yolu geldim beni de gören hiç olmadı.

TL 3071 beyaz cordoba.arkasında kocaman stıcker vardı.:Dgeçen son durak Ümraniye de gördüm.pttnin önünde park halinde.benim iş yerimin dibi!kimdir?:D

ipeksaray üniversite arasında 06 U 260 beyaz yeni kasa ıbiza cupra görüldü, scw stickeri vardı arkadaş kayserilimidir, kayseri ekibine sordum bilmiyorlar misafir olarakmı kayserideydi yoksa:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt