Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü?(2012)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende aksam 6.00 gibi gittimm engin hasat otesiydi yastık olsa yatacak gibiydi bende soledım git yat die ama surda gun bitti dedi hallederim dedi ben :)

daha demin eve giderken çamlıca gişelerinin orda kırmızı bi leon dibime kadar girdi..resmen sürtüşme yapıp gazlamak ister gibi
bende pas vermedim..
bizden midir ? KIRMIZI LEON 34 AK ***
sticker falan yoktu

Serhat abi bugun saat 11:50'de Boğaz Köprüsü İstikametinde Acıbadem Metrobus durağından tarafımdan görüntülendi... Metrobüsün kornasına bastım ama duymadı =( :p

Uploaded with ImageShack.us

çok baktım ama maalesef göremedim zaten mersinde birtane gördüm bugüne kadar :)

İdealtepe'de Burger önünde park halindeydim, yanıma beya aero kitli, je kanatlı ama orjinal jantlı bir üyemiz parketmiş, plakasını unuttum ama. Yağmur yağmasaydı kartımı bırakacaktım selam vermek için.

abi muhtemelen benimdir sürekli oralardayım.Tarifinde benim arabaya birebir uyuyo :D

maltepe çotla kafede (sea garden cafenin yanı) otururken, önümden cuma buluşması topluluğu tören halinde geçti alayınızı gördüm yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt