Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Test ettiğim araçlar...

Ne kadar romantik :D

:D:D

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Mazda 3 Impressive 1.6 oto.:

Araç ağızına kadar dolu. Örn. bu sınıfta kör nokta sensörü bulunan tek araç. Standart olarak Sunroof, koltuk ısıtma, mercekli far, far yıkama standart. Kullanımı Ford dan aldığı şasi sayesinde zevkli. Yalnız test ettiğim aracın 0-100 ü fab verisi olarak 13.1 saniye idi. Manuelinde bu 12 sn. Ne kadar yavaşta olsa oto. şanzuman konforlu. Vites geçişleri hem oldukça hızlı (dsg kadar olmasada) hemde yumuşak. Aracın iç mekanı çok şık ve Leon dan daha kaliteli malzeme ile yapılmış. Golf Highline dan sonra kendi sınıfında en iyi iç mekan diyebilirim, gayet hoş. Yalnız aracın tüketimi diğer 1.6 lara göre biraz yüksek. Motor sesi gayet hoş. Tabi bunları düşünürken aracın Ford Focus ve Volvo S40 la aynı platform olduğunu unutmamak lazım. Bu aracın kaybetiği noktaları sıralarsak: yüksek tüketim, hızlanma performansı, yüksek fiyat, tek motor seçeneği olarak gösterebilirim. Seneye araca Focustaki 1.6 TDCI 109 hp motor gelecek :)

Aldığı not: 8/10

Test deyince uzun zaman aklımdan zor çıkacak seçenek superB olacak. Emre, onu da test edin madem Alp Eskişehirdeki nimetlerden keyf almamış bunu kaçırtma sakın. Ben bugün testten sonra fena oldum birden.

Test deyince uzun zaman aklımdan zor çıkacak seçenek superB olacak. Emre, onu da test edin madem Alp Eskişehirdeki nimetlerden keyf almamış bunu kaçırtma sakın. Ben bugün testten sonra fena oldum birden.

Es Es te Skoda ve Seat yok abi

abi keşke olsa:) peder gelseydi diretk passat tsi kullandırcaktm :D

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

plaza istemişler uyduruk galeri şeklinde iş götürmeye çalıştılar beceremeyincede seat ve skoda bayileri işi bıraktı seat servis güçlüye geçti skoda serviside kapandı.

Geri
Üst Alt