Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bugün Doğuş Oto Adına Anket Yapan Firmadan Aradılar VE ......

Konu, 'Sohbet' kısmında bluetouch tarafından paylaşıldı.

1. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    Telefonda açtım ağzımı yumdum gözümü...Aracımı yenibosna Seat Altur'a götürmüştüm memnuniyet anketi için aramışlardı.Servisten genel olarak memnun olduğumu fakat bakım ve özellikle aksesuarların aşırı pahalı olamasından dolayı yaptıramadığımız yönünde şikayetimi ilettim.Bir tamponun 2bin tl bir kol dayamanın 600 tl bir marşpiyelin boya montaj bin tl olmasını şikayet ettim ve bu konu için bir çözüm üretilmesi gerektiğini dile getirdim.Ayrıca bu konuda yapılabilecek herhangi bir iyileştirme olup olmayacağını tarafıma telefonla bildirilmesini talep ettim...Sizce olumlu bir gelişme olabilme ihtimali yüzde kaç :) beni aradıklarında olumsuz bir cevaba nasıl bir tepki vermeliyim?

PATRON ve Çöllü bunu beğendi.
  2. mudy

mudy SCW Üyesi

51
    20
    8
    olumlu gelişme alma olasılığın %0.001

Bunu beğendi. individual bunu beğendi.
  3. cool

cool SCW Üyesi

38
    16
    8
    Güzel konulara değinmişsin.

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Aynen çok güzel konulara değinmişsin ama onlarca kişi bu konuyu ele almalı...

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ceyhun iyi demişsin En azından Doğrular kayıt Altında Artık..
    Ama Arayacaklarını sanmam hatta bu şikayetlerini Onların bilmediklerini de Zannetmem :eek:key:

6. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bence olasılık sıfır hepimiz radıgın da bunları söylememiz lazımaslın da ama ben başımdan savmak için he tamam güzel diyorum vallah

7. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    + 0000000000000000000000

8. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    Arkadaşlar konuşmalar kaydediliyor ve ben kendi adıma değilde seatclubworld forumu adına yüzlerce kişi adına konuşuyorum dedim.Hatta ben teklif etmeden size telefonla dönülmesini istermisiniz dediler.Bence bu konu üstüne düşebiliriz.Gelen cevaba göre doğuş otoya toplu bir mail atarsak olumlu sonuçlar alabiliriz gibime geliyor...Ne dersiniz?

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  9. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    En azından burda organize olabiliriz diye düşünüyorum sizlerinde yardımıyla...

Çöllü ve PATRON bunu beğendi.
  10. M.Can

M.Can SCW Üyesi

102
    38
    28
    Fıyat konusunda bi indirime gidiceklerini sanmıyorum.. Zaten 2 veya 3 yıl servise götürmek zorundasın.. Bi nevi tekel gibi :D

Sayfayı Paylaş