Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu tampon orj mi??

arabanız ne renk
ben cupra tamponu satmayı düşünüyorum.
renk uyarsa fark alarak takas ederiz

iyi olacak hastanin doktor ayagina gelirmis.. hadi bakalim..

ılandakı tampon plastık yan sanayıdır,arkadasım aksaraydan yan sanayı cıvıc tamponu almıstı on arka 120 lıra:) tamponun yan sanayısınden bsey olmaz sonuc olarak plastık parca degıl servıse o kadar para vermeye gerek yok bence

arabanız ne renk
ben cupra tamponu satmayı düşünüyorum.
renk uyarsa fark alarak takas ederiz

arabam beyaz renk ama takas konusunda benim aracın tamponu hasarlı küçük bir kaza sonucu.. yaptırdık ama tam oturmuyor kasaya esnedi heralde ben buyüzden tamponu değişmeyi düşünüyorum kaça satmayı düşünüyorsunuz tamponu??

peki bu tamponlar fiber olursa kötü mü..bende cupra tampon set buldum ön arka marşpiyel(doğru mu yazdım bilmiyorum) ve araç renginde boyalı..1350 hepsi

Fiber tampon farklı bsey oldugu surece guzel cunku hıc b zaman orjınal b tamponun fıberı plastık olanı gıbı guzel gorunmuyor kırılmaya boya catlagı yapmaya cok musaıt

Emrah sana şöyle söyleyim ben tamponu alırken bana Fr ı aynı paraya verseler almazdım ayrıca arkadaşların dediği gibi Cupra tampon aldıgında Cordobandaki sis farlarını kullanacaksın ben öyle yaptım ama FR alırsan ibiza sis farı alacaksın ibizalarda Cupra tampon alınca cordoba sis farı almak zorunda kalıyor bizim sis farlarımız Cupraya uyuyor oradan kardasın ve bence görsellikte Cupra tampon FR dan daha iyi

Emrah sana şöyle söyleyim ben tamponu alırken bana Fr ı aynı paraya verseler almazdım ayrıca arkadaşların dediği gibi Cupra tampon aldıgında Cordobandaki sis farlarını kullanacaksın ben öyle yaptım ama FR alırsan ibiza sis farı alacaksın ibizalarda Cupra tampon alınca cordoba sis farı almak zorunda kalıyor bizim sis farlarımız Cupraya uyuyor oradan kardasın ve bence görsellikte Cupra tampon FR dan daha iyi

kesinlikle katılıyorum. fr tampon alırsan sis farıda almak zorunda kalacaksın. yada sis farsız bineceksin.sis farı serviste çifti 400 tl idi en son sorduğumda. o yüzden cupra almanı tavsiye ederim.

yani kısaca emrah kardeşim sen o tamponu al kaçırma geri parçalarınıda ordan burdan tamamlarsın ..

koray yanlız emrahın arabası cordoba FR alırsa sis farlarını değiştirmek zorunda olacak oradan da bir masraf var o yüzden daha pahalıya gelir bence

Geri
Üst Alt