Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu tampon orj mi??

Fiber tampon dalga dalga durur boyandıktan sonra. Ayrıca seneler geçtikten sonra üzerindeki boya çatlama yapar. Özellikle çok ufak darbelerde tampon direk kırılır. Dayanıklı değildir.
Cordoba ve Ibiza'nın tamponları aynı bildiğim kadarıyla.

verdigin ilandaki tampon fiber degil bildigim kadariyla.

hatta orjinal tampondan tek farki ic kisminda Seat logosunun olmuyor olmasi. kalite olarak aynidir.
fiyat olarak ise servisten alacagin panjursuz ve izgarsiz tampona gore rahat yari yariya daha ucuz.
o yuzden rahatlikla alabilirsin.

verdigin ilandaki tampon fiber degil bildigim kadariyla.

hatta orjinal tampondan tek farki ic kisminda Seat logosunun olmuyor olmasi. kalite olarak aynidir.
fiyat olarak ise servisten alacagin panjursuz ve izgarsiz tampona gore rahat yari yariya daha ucuz.
o yuzden rahatlikla alabilirsin.

siz oradan mı aldınız seviste mi yaptırdınız??

Fiber tampon dalga dalga durur boyandıktan sonra. Ayrıca seneler geçtikten sonra üzerindeki boya çatlama yapar. Özellikle çok ufak darbelerde tampon direk kırılır. Dayanıklı değildir.
Cordoba ve Ibiza'nın tamponları aynı bildiğim kadarıyla.

ıbıza ve cordobanın arka tamponları farklı biliyorum ben

valla emrah ben servisten fr tampon aldım boyal işçilik + lip 1200 tl gibi rakam verdim.. sen bu 210 luk tamponu al geri parçalarını da servisten deminet boyacıyıda tanıdıgın bi ustaya yaptır ucuza halletmiş olursun ;)

siz oradan mı aldınız seviste mi yaptırdınız??

benim on tamponum aracimi aldigimda oyleydi. sadece izgaralarimi degistirdim o kadar.

koray'in dedigi gibi bu tamponu alip disarida boyatmak ve monte ettirmek servisle yari yariya fiyati farkettirir.

dediğiniz gibi fiyat olarak uygun ama tampon fiberdir diye güvenemiyorum işte...rıza abi sen tampon hakkında bilgin var gibi bahsettin ya rahatlıkla alabilirsin diyorsun??

valla emrah ben servisten fr tampon aldım boyal işçilik + lip 1200 tl gibi rakam verdim.. sen bu 210 luk tamponu al geri parçalarını da servisten deminet boyacıyıda tanıdıgın bi ustaya yaptır ucuza halletmiş olursun ;)

abi sende baya pahalı yaptırmışın 480 fln diyorlardı cupra tampon fiyatına..

480 Tl ciplak tampon. izgarasi+boyasi+montaji+sis farlari derken serviste 1200 tl yi buluyor.

Fr tampon da eski sisler uymuyor, o yuzden sis de almak zorunda kaliyorsun. cupra da durum ne oluyor onu bilmiyorum ama.

bu ilandaki tampon fiber falan degildir. olmadi tam emin olmak icin bi arayip sorabilirsin. ya da mail atabilirsin.

bu fıyata bu tamponu kacırma derım ızgaralrın toplamı eger sıs farın yoksa 60 tl gıbı bısı ama sıs farı orj alıcaksan 220 tl.

ben cıkmacıdan 100 tl ye tamponu ve ızgarayı aldım sıs farım olmadıgı ıcın sıs farsız peteklerımıde taktım.
aynısı servıste 700 e falan mal oluyo kacırma sakın

Geri
Üst Alt