Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu ses neden olabilir ?

teşekkur ederim abim benzer bi sorunla karşılaşmıs linea ile şanzman kulaklarını sıkmıslar geçmiş cumartesi bi avek e gideyim bakalım

avek e goturdum aracı tahmin ettiğim gibi bişey yok normal dediler hatta bana ispatlayabilmek için transporter goster diler onda ses çıkmadı bu ticari onun için dediler benzinli leon gosterdiler ondanda ses çıkmadı buda benzinli çatalı başka ondan dediler ya gulermisin ağlarmısın<br>&nbsp;bu gunde forumdaki tavsiyer ler ve memnuyetlerin doğruldusunda &nbsp;esenyurt doğus otoya gittim huseyın usta araca baktı ve normalden fazla ses var bakmak lazım dedi ve servis yazdı ... inşallah sorun neyse gidelirilir çünkü bayagı canımı sıkıyor bu durum
bu arada forumda onlar hakkında soylenenlerden bahsettim çok mutlu oldu gerçekten

arkadaşlar şükür sorunum çözüldü esenyurt doğuş oto hüseyin abi sağolsun debriyaj baskı balata bilyeleri garanti kapsamında değiştirdi problem çözülmüştür yardımlarınız için teşekkuer

ya bende de bir ses var ama ara sıra yapıyor da debriyajdan değil viteste giderken biraz devir düşünce gaza dokunduğumda tak diye bir ses geliyor akis mi acaba???

O ses abimde de vardi ilk b
akim olmadan motor kulaklarni siktilar gecti

Hocam 2014 seat ibiza arac bosta ayagimi debriyaja basip cekiyorum sessiz ortamda tik diye bi ses ciki basip cektigimde standart bi ses nedir acaca

Geri
Üst Alt