Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu motorlar TR'ye neden gelmiyor?

ben sadece vergi olduğunu düşünmüyorum 2.0 TDI passatlar çatır çatır Satıldı bu memlekette.. birazda Doğuşun ve Vag grubunun oyunları var bu işin içinde..
örneğin neden ACT teknolojisine Sahip 1.4TSI 140 BG motor golfte Var Fakat Leonda Yok ;)

Keske olsa dizelden kurtulsam :)

ben sadece vergi olduğunu düşünmüyorum 2.0 TDI passatlar çatır çatır Satıldı bu memlekette.. birazda Doğuşun ve Vag grubunun oyunları var bu işin içinde..
örneğin neden ACT teknolojisine Sahip 1.4TSI 140 BG motor golfte Var Fakat Leonda Yok ;)

çöllüm mayıs gibi 140 act ler gelecekmiş hemde manuel değerleri şehir içi 5- 5.5 arasında olacakmış :eek:key::cool:

Adamlar neyin satılıp satılmayacagını biiyorlar. Onu buraya getirse pek satamaz ama özel sipariş alabilir aslında. Birde vergiler bizi bozar abi. O aracı ne kadara satacak birde o var. Normal dizelin fiyatı bile bu kadar yüksek olan bir yerde gelmesini istediğımiz araç çok pahalıya malolur.

Geri
Üst Alt