Bu motorlar TR'ye neden gelmiyor? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu motorlar TR'ye neden gelmiyor?

tit

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar seat.com sitesinde bir çok motor seçeneği var özellikle biri dikkatimi çekti 2.0 tdı 184 hp FR bu motorlar tr ye niye getirilmiyor

Şef

Kayıtlı Üye
Biz kaliteyi sonradan görüyoruz gardaşım. Normal bu. :) Bence wolkswagen in stratejisi bu.

Ziya

Kayıtlı Üye
Bize verilen degerin göstergesi o.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
ben sadece vergi olduğunu düşünmüyorum 2.0 TDI passatlar çatır çatır Satıldı bu memlekette.. birazda Doğuşun ve Vag grubunun oyunları var bu işin içinde..
örneğin neden ACT teknolojisine Sahip 1.4TSI 140 BG motor golfte Var Fakat Leonda Yok ;)

yukcell88

Kayıtlı Üye
Vergi demeyelim de satış politikası diyelim bence... 1.8 TSI Leon'u kaç kişi satın aldı ki 2.0 FR getirsinler? Ya da A4'ün aynızı Exeo kaç adet satıldı ki getirmeye devam etsinler? Adamlar da haklı bence. Satamadığım ürünü getirmem...

Selçuk abimin dediklerine birşey diyemiyorum; aradaki farkı bile bilmiyorum...

Duvi

Kayıtlı Üye
ben sadece vergi olduğunu düşünmüyorum 2.0 TDI passatlar çatır çatır Satıldı bu memlekette.. birazda Doğuşun ve Vag grubunun oyunları var bu işin içinde..
örneğin neden ACT teknolojisine Sahip 1.4TSI 140 BG motor golfte Var Fakat Leonda Yok ;)
Aynen doğuşun satış stratejisi gereği ön planda olmasını istediği modeli piyasaya sürmek adına ona ikame diğer bir markanın yada modelin motor ve şanzuman seçenekleri üzerinde tasarruf Kullanıyor malesef...

individual

Kayıtlı Üye
2.0 TDI daha çok kullanıcılar VW tercih ediyor artık onda bile 1.4 TSI yada 1.2 TSI seçiyorlar.Vergi oranlarından dolayı getirmiyorlar.

ceycey11

Kayıtlı Üye
vergilerden sadece seatta değil çoğu marka yüksek hacimli motorlarını getirmiyor ülkemize geleninde fiyatı dudak uçuklatıyor 1.4 tsi cc ile 2.0 tdi ın fiyatına bakın ne demek istediğimi daha kolay anlarsınız. bana normal şartlarda 2.0 araç hayal sırf ötv si ve vergisi yüzünden. e 2.0 vergisiyle coşunca isteyen aynı paraya 1.6 full+full araç alıyor

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
bu arada söylemek isterim skoda nın fiyat kataloğunda 1.8tsi in fiyatı var yeti için vw getirmiyorlarsa diğerinede getirmezler doğru bir yaklaşım değil

Üst Alt