Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu laptop alınır mı sizce?

al işte çık bakalım işin içinden şimdi herkesin bi markadan ağzı yanmış :D ben daha çok düşünürüm :D

Enteresan geldi bana, Toshiba TNB servisleri mukemmel calisiyor diyebilirim. Kardesimin laptopunda sorun olmustu yurt disina mail atmisti ve ingiltereden aramislardi.

Su an 3. toshibami kullaniyorum. Is icin kullanacaksam, asla baska bir marka almam arkadaslarimada aldirmam. Servis kalitesi mukemmel otesi diyebilirim. ilk kullandigim laptopu(5 sene kadar once) 6 ay sonra pc kendi kendine kapanmasi nedeni ile sorgusuz sualsiz degistirmislerdi. Fakat oyun oynamak icin ariyorsan Packard Bell diyebilirim, urunlerinin cogu harici ekran kartli olup genelde yuksek performansli ve fiyatlari uygundur.

Aynı sorundan ötürü elimde 6 servis kaydı var. Ankara servisi yapabiliyorsa yapıyor. Yapamazsa İstanbul'a gönderiyor. İstanbul servisi de yapamayınca 29. iş günü kullanıcı hatası yazıp geri gönderiyor. Laptop'ı pırıl pırıl verdim üstünde yemek artığı ile geri aldım. Bunun hiç bir savunması olamaz. Beni de aradılar İngiltere'den. Anca öyle iş yapıyor İstanbul servisi.

Geri
Üst Alt