Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu laptop alınır mı sizce?

Samsung da düşünebilirsin servisleri cok güzel ben fazlası ile memnunum :) toshibada güzeldir 1200-1400 tl ye güzel ekran kartlı laptoplar var ama tavsiyem ekran kartı ATİ olmasın performanceden doalyı değil fanı olmadığı için cok ısınıyor Geforce düşünebilirsin GT serisi cok güzeldir İ5 den asağısını alma casperden uzak dur derim cok fazla sıkıntılı(Elektronik cihazlar sans işi) Hp bildiğim kadarıyla ısınıyor Asus genel itibari ile iyi ama istisnaları var :)

nvidia ekran kartı i7 işlemci hafızama aldım :) teşekkürler biraz daha araştıracağim asusu sevmiyorum artık bide bunların hepsi çin malı dimi??

nvidia ekran kartı i7 işlemci hafızama aldım :) teşekkürler biraz daha araştıracağim asusu sevmiyorum artık bide bunların hepsi çin malı dimi??

Aynen abi acıkcası abi içindeki parcaların bir coğu aynı intel işlemci anakart farklılığı olabilir ramlar kingston vs servise bak birazda abi bu cihazların pek sakası olmuyor toshiba nın servisi mecidiyeköyde vardı istanbulda bezdirdi beni samsung var servisi bence harika 3 günde işlemci fanı ram ve led ekran değişti hiç uğrastırmadılarda acer servisi bildiğim iyi değil bildiklerim bu kadar abi benim laptop 2 senesi olucak samsungun abi r522-xs08tr bircok oyunu sıkıntısız oynuyorum örnek vermek gerekirse daha üstlerini al tabiki :)

Aynen abi acıkcası abi içindeki parcaların bir coğu aynı intel işlemci anakart farklılığı olabilir ramlar kingston vs servise bak birazda abi bu cihazların pek sakası olmuyor toshiba nın servisi mecidiyeköyde vardı istanbulda bezdirdi beni samsung var servisi bence harika 3 günde işlemci fanı ram ve led ekran değişti hiç uğrastırmadılarda acer servisi bildiğim iyi değil bildiklerim bu kadar abi benim laptop 2 senesi olucak samsungun abi r522-xs08tr bircok oyunu sıkıntısız oynuyorum örnek vermek gerekirse daha üstlerini al tabiki :)

samsung un o modeli bi ara f/p oranı olarak en iyi yok satan modellerdendi :)

Performanslı oyun oynayamazsın ekran kartı yetersiz,ekran çözünürlüğüde düşük.

Eğer internet ve veri toplama amacı ile alacaksan sorun olmaz,grafik agırlıklı kullancaksan (Oyun vb.) düşük kalır..

Bence 16'' Toshiba,Asus yada Dell alın derim.Asusla sorun yaşamanız Asusu kötü yapmaz.
Hp'ye çok yanaşmayın.Hp darbelere karşı zayıf kasa yapısına sahip her modeli olmasada.
Ama konfigürasyonu güzel.Belki disk daha büyük olabilir.

xx

HP uzak dur bende HP kullanıyorum malesef kullandıkları malzeme kalitesi vasat. Sony, Toshiba bunlardan bak istersen.

Hayatında alacağın son laptop toshiba olsun. Gerek malzemesi, gerek gereksiz ve sadece sinir sahibi olmana yol açan servisi.

Dell'e diyecek bir şey yok ama fiyatı yüksek gelebilir. Packard Bell de bakabilirsin.

Hayatında alacağın son laptop toshiba olsun. Gerek malzemesi, gerek gereksiz ve sadece sinir sahibi olmana yol açan servisi.

Dell'e diyecek bir şey yok ama fiyatı yüksek gelebilir. Packard Bell de bakabilirsin.

Enteresan geldi bana, Toshiba TNB servisleri mukemmel calisiyor diyebilirim. Kardesimin laptopunda sorun olmustu yurt disina mail atmisti ve ingiltereden aramislardi.

Su an 3. toshibami kullaniyorum. Is icin kullanacaksam, asla baska bir marka almam arkadaslarimada aldirmam. Servis kalitesi mukemmel otesi diyebilirim. ilk kullandigim laptopu(5 sene kadar once) 6 ay sonra pc kendi kendine kapanmasi nedeni ile sorgusuz sualsiz degistirmislerdi. Fakat oyun oynamak icin ariyorsan Packard Bell diyebilirim, urunlerinin cogu harici ekran kartli olup genelde yuksek performansli ve fiyatlari uygundur.

Geri
Üst Alt