Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da son halimiz

Kazasız belasız kullanman dileği ile Nuri Ben bu tamponları pek yakıştıramıyorum nedense beyaz Leonlara Aero tamponlar daha hoş gösteriyo beyazları.Ama bu tabiki zevk meselesi hoşuna gideni takmışsın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin cümlemize.

Maşallah kazasız belasız kullan...
Maşallah kazasız belasız

Teşekkür ederim cümlemize.

maşallah araban çok güzel olmuş , allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Üstünü kaplatmayıda düşünürmüsün ?

Sağolasın cümlemize. Çok fazla olduğu için düşünmüyorum

kazasız sürüşler :) bence ön tamponun ızgara içini acilen siyaha boyatmalısın aradan sırıtıyo.marşpiyel takarsan aracı doldurur.spoiler de arkayı tamamlar.aracın daha da şık hale gelir ;)

Teşekkürler. Canlı bakarken cok dikkat etmedim ama fotolarda cok belli oluyo. Diğerlerine de bakacam artık :)

Kazasız belasız kullanman dileği ile Nuri Ben bu tamponları pek yakıştıramıyorum nedense beyaz Leonlara Aero tamponlar daha hoş gösteriyo beyazları.Ama bu tabiki zevk meselesi hoşuna gideni takmışsın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin cümlemize.

Sağol abi teşekkür ederim

çok güzel olmuş güle güle kullan plaka da süper...

Teşekkürler

maşallah allah nazarlardan saklasın

Amin cümlemize

aracınız çok güzel olmuş... allah nazarlardan saklasın. bence bu halinden sonra dikiz aynasına zar dan başka nazarboncuğu ayet asmanızı öneririm...

Teşekkür ederim 2 zarın ortasında mevcut :)

jantlar siyah yerine gümüş ya da titanyum rengi daha güzel dururdu sanki? güle güle kullanın ;)

demiştim ama son sayfadaki resimleri yeni gördüm :)))))

şimdi çok daha güzel olmuş bence...

Geri
Üst Alt