Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu da son halimiz

Güzel olmuş, beyaz beyazdır.

Teşekkürler

Çok tatlı duruyor MAŞALLAH.

Sagolasın abi

Güzel olmuş arkayada bi spoyler iyi gider gibi:)

xx

İnşallah istanbulda bakalım ona da :)

Çok güzel olmuş kazasız belasız :)

Amin cümlemize

Maaşallah güzel duruyor :) Aracı nasıl kullandığınızı bilmiyorum fakat biraz daha yere yaklaşırsa daha hoş durabilir. Ve Cupra tamponu tamamlayan en önemli unsur bence üzerindeki farlar :) Bi-xenonla aracın bakışları değişir ve çok daha şık durabilir. :) bunlar benden tavsiyeler

Son zamanlarda yükseklik benimde gözüme batıyo ama 5lik yay var zaten coil işi fazla pahalı geliyo. İstanbula gidince dursun ustayla bi görüşme yapacam bunun için teşekkür ederim fikirlerini sunduğun için :)

jantlara sihay reengi hiç beğenmedim, ama geri kalanı başarılı

Masallah Aracın cok guzel kardesım :) Senden bı rıcam olcak aracın gunduz cekılmıs resmı varmı jantların gunduz gozuyle nasıl durdugunu merak edıyorum ?

Sağolasın jantdaş :) En yakın zamanda cekip koyar pm atarım

araç çok güzel olmuş kardeşim gule gule bin ama eksıklerın daha çok :) mesela cupra tampona lip şart ve panjur petegıyle tamponun petegi farklı olmasından dolayı çok sırıtmış.marşpiyel ve spoyler kesin olması lazım birazda araç düşerse on numara makına olur kardeşim bunlar benım düşüncem benım ne dedıgım onemlı degıl sonuçta sen begendıkten sonra gerısı yalan :eek:key:

İlk işim lipi almak olacak, panjur ise evet orjinal tamponda almıştım geri çıkaramadım orjinali duruyo en yakın zaman kaplatım onu takacam. Marşpiyel ve spoyler orjinal görünümlü fiber bulursam onları da istanbulda halledecem inşallah. Ben teşekkür ederim abi fikirlerini belirttiğin için dikkate alacam :)

Maşallah kazasız belasız kullan...

maşallah araban çok güzel olmuş , allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Üstünü kaplatmayıda düşünürmüsün ?

kazasız sürüşler :) bence ön tamponun ızgara içini acilen siyaha boyatmalısın aradan sırıtıyo.marşpiyel takarsan aracı doldurur.spoiler de arkayı tamamlar.aracın daha da şık hale gelir ;)

Geri
Üst Alt