bu da benim Leon'ardo m :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu da benim Leon'ardo m :)

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Maşallah allah kaza bela vermesin tampon altınıda pianoblack e kaplattınmı olay tammdır arka tampon dahil ve son olarak çift çıkış egzos eki olayı bitirecektir kırmızı can dır

Beni "EDS"ler iyi tanır....

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Maşallah allah kaza bela vermesin tampon altınıda pianoblack e kaplattınmı olay tammdır arka tampon dahil😉 ve son olarak çift çıkış egzos eki olayı bitirecektir kırmızı can dır👍👍

Beni "EDS"ler iyi tanır....📷😉
+1

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Çok şık olmuş.. eline koluna emeğine sağlık... kesene bereket... bu arada SCW ye hoşgeldin...

adders

Kayıtlı Üye
tampona çekeceksin vinil çift egzoz çıkartacaksın olay tamamdır. aslana ne yapsan yakışıyor eskiside yeniside vinil için yaratılmış :)

kfy

Administrator
Aracın hayırlı olsun çokta yakışıklı olmuş Maşallah..Fakat şimdiye kadar neden sakladın kendini:)

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Maşallah, yakıyor aslan. Boşuna dememişler "Bej kuruş fazla olsun kırmızı olsun beya" :seat

TF775

Kayıtlı Üye
maşşallah diyelim çok başarılı.rica etsem jant ismini ve modelini alabilir miyim ? ayrıca replika mı orjinal mi

memet_one

VİP Üye
Administrator
maşşallah diyelim çok başarılı.rica etsem jant ismini ve modelini alabilir miyim ? ayrıca replika mı orjinal mi
Ben söyleyeyim vossen cv3 et45 sanırım bu jantlar.

Güzel olmuş aracınız jantlar gayet güzel duruyor birkez daha aklımın ucundan geçti sis farlarının cerceve kenar paslanmaz olanlar benim hoşuma gitmiyor açıkçası birde arka çamda sticker eksik sanki oda oldu mu tam olur.

wonderfullchild

Kayıtlı Üye
Maşallah, ön ve arka tamponları piano black kaplarsanız çok daha şık olur kanaatindeyim.