Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu da benim Leon'ardo m :)

Maşallah allah kaza bela vermesin tampon altınıda pianoblack e kaplattınmı olay tammdır arka tampon dahil ve son olarak çift çıkış egzos eki olayı bitirecektir kırmızı can dır

Beni "EDS"ler iyi tanır....

Maşallah allah kaza bela vermesin tampon altınıda pianoblack e kaplattınmı olay tammdır arka tampon dahil😉 ve son olarak çift çıkış egzos eki olayı bitirecektir kırmızı can dır👍👍

Beni "EDS"ler iyi tanır....📷😉

+1

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Çok şık olmuş.. eline koluna emeğine sağlık... kesene bereket... bu arada SCW ye hoşgeldin...

tampona çekeceksin vinil çift egzoz çıkartacaksın olay tamamdır. aslana ne yapsan yakışıyor eskiside yeniside vinil için yaratılmış :)

Aracın hayırlı olsun çokta yakışıklı olmuş Maşallah..Fakat şimdiye kadar neden sakladın kendini:)

Maşallah, yakıyor aslan. Boşuna dememişler "Bej kuruş fazla olsun kırmızı olsun beya" :seat

maşşallah diyelim çok başarılı.rica etsem jant ismini ve modelini alabilir miyim ? ayrıca replika mı orjinal mi

maşşallah diyelim çok başarılı.rica etsem jant ismini ve modelini alabilir miyim ? ayrıca replika mı orjinal mi

Ben söyleyeyim vossen cv3 et45 sanırım bu jantlar.

Güzel olmuş aracınız jantlar gayet güzel duruyor birkez daha aklımın ucundan geçti sis farlarının cerceve kenar paslanmaz olanlar benim hoşuma gitmiyor açıkçası birde arka çamda sticker eksik sanki oda oldu mu tam olur.

Maşallah, ön ve arka tamponları piano black kaplarsanız çok daha şık olur kanaatindeyim.

Geri
Üst Alt