Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç Cupra R mı??

illa dokundurucan bir laf dimi ayberk :D

Yok Yılmaz Abi dokundurma yapmadım. Kendisi söylediklerinden çok emindi. Bende yarın birgün o parçalara ihtiyaç duysam direk o üyemizle irtibata geçerdim yardım almak için. O listeyi 10.000TL'ye bulabilecek birisi bulmak çok zor. Forumumuzda böyle biri olduğu için şanslıyız.

Kendisiyle irtibat kurun bence :)

Ben ki bakimlarini yaptirirken ustalara guvenemiyorum. Tuning icin nasil guvenilir? Fabia RS icin bir turbo almistim KKK marka Istanbul'dan siparisle. 3 ay sonra patladı sıfır turbo. O kadar da dikkatli kullanildigi halde... Bu durumda ne demeli simdi bilmiyorum. Ama bildigim bir sey varsa bir şey bilmedigimdir. :)

Yazdan beri garrett gt serisi turbo kullaniyorum 10bin vivari km yapmisimdir ve devamli dip gaz kullaniyorum masallah turbom saat gibi. Bence turbo ya sahtediryani cin malidir yada aracta baska bi problem vardir bi seklilde turbo yagsiz kalimstir, parca almistir vs

Geri
Üst Alt