Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu araç Cupra R mı??

ben aracı biliyorum pert kayıtlı bu araç hatta şu var ilk araç kaplama mat isiyahtı sonradan mat boyaya boyandı hiç güzel deil dreksiyon aynalar ve bir çok yeri toplama olduğundan 1.6 araçların parçaları takılmış özgürün dediği gibi alıncak en son cupra bu :D

yturtdısında ucuza parcaları var 25 versın alayım toledonun yanınada yakısır ıkısıde sıyah

bıradere 1.9 dızel leon arıyorduk ben kanına gırer cupraya dondururum dedıgım fıyat olursa ama verecegını hıc sanmıyorum

Selam arkadaslar!.. Ne cok arabam hakkında konusmussunuz oyle :) En iyisi birde ben aydınlatayım. 28000 TLe aldım. Bunu alıcı olan arkadaşlarla da paylaşıyorum zaten. Ev alacagımdan satıyorum. Nakit odemem gerekiyor karşı tarafın hissesine binayen. Kredi çekip faiz odemektense arabayı satayım dedim. Inanın satılacak araba da değil aslında. Mukemmel derecede keyifli. Sizler bunu en iyi bilen insanlar olmalısınız. Kayseride serviste 135000 km de iken bi galerici 59000 e dusurmus. Su an aslında 136000 km de yani araç. Pert falan demiş birileri aracım hakkında. Kaporta olarak sağ çamurluk ve on tampon değişmiş sadece. Sağ airbag patlaktı kendim yaptırdım. Rica ediyorum kotulemeyin aracımı pert diyerek. Direksiyona gelince o da patlamış olabilir o yuzden komple direksiyon değiştirilmiş. Cupra direksiyonu ve aynalı değil arabam ve aynalarıda elektrikle katlanmıyor.. Burda hepimiz Leoncuyuz. 1.9 TDI ARL, ASZ ve BAM motor hayranlarıyız. Benim aracımın da motoru mukemmel durumda. Bunu Antalya Volswagen Basaran Servisi'nden de ogrenebilirsiniz. Aldıktan sonra serviste blow offu sokturdum ve olması gereken turbo kesici valfi taktırdım. Bogaz kelebegi temizlendi ve sensorleri yenilendi. Bakımları yapıldı. Sadece baskı balatayı yaza dogru yenilemeyi düşünüyorum. 1. ve 2. viteslerde ani kalkışlarda hafif kaçırıyor. Baska da bi kusuru yok. Şimdi daha ucuza daha iyisi varsa o zaman dileyen onu alsın ama ben bu arabayı bilerek ve severek aldım. Bence direksiyon ayna aksesuardır. Cupra R her zaman Cupra R dır. Saygılar,

Selam arkadaslar!.. Ne cok arabam hakkında konusmussunuz oyle :) En iyisi birde ben aydınlatayım. 28000 TLe aldım. Bunu alıcı olan arkadaşlarla da paylaşıyorum zaten. Ev alacagımdan satıyorum. Nakit odemem gerekiyor karşı tarafın hissesine binayen. Kredi çekip faiz odemektense arabayı satayım dedim. Inanın satılacak araba da değil aslında. Mukemmel derecede keyifli. Sizler bunu en iyi bilen insanlar olmalısınız. Kayseride serviste 135000 km de iken bi galerici 59000 e dusurmus. Su an aslında 136000 km de yani araç. Pert falan demiş birileri aracım hakkında. Kaporta olarak sağ çamurluk ve on tampon değişmiş sadece. Sağ airbag patlaktı kendim yaptırdım. Rica ediyorum kotulemeyin aracımı pert diyerek. Direksiyona gelince o da patlamış olabilir o yuzden komple direksiyon değiştirilmiş. Cupra direksiyonu ve aynalı değil arabam ve aynalarıda elektrikle katlanmıyor.. Burda hepimiz Leoncuyuz. 1.9 TDI ARL, ASZ ve BAM motor hayranlarıyız. Benim aracımın da motoru mukemmel durumda. Bunu Antalya Volswagen Basaran Servisi'nden de ogrenebilirsiniz. Aldıktan sonra serviste blow offu sokturdum ve olması gereken turbo kesici valfi taktırdım. Bogaz kelebegi temizlendi ve sensorleri yenilendi. Bakımları yapıldı. Sadece baskı balatayı yaza dogru yenilemeyi düşünüyorum. 1. ve 2. viteslerde ani kalkışlarda hafif kaçırıyor. Baska da bi kusuru yok. Şimdi daha ucuza daha iyisi varsa o zaman dileyen onu alsın ama ben bu arabayı bilerek ve severek aldım. Bence direksiyon ayna aksesuardır. Cupra R her zaman Cupra R dır. Saygılar,

öncelikle hayırlı satışlar sana maksat aracını kötülemekten çok geçmişindeki uzun satış dönemi ve satılamaması ve kazaları olması bizim maksadımız satışını baltalamak değil zaten alan gelir bakar kararını verir ve alır CupraRlarda bildiğimiz farklı aynalar olması gerekiyo birde üstüne üstlük airgbaglerin patlaması hafif bir kazada çok zordur... bende aracımı komple boyattım satarsam isteyen alır istemeyen almaz tabiki fakat araç çok uzun bir satış dönemi ve tartışmalı bir geçmişe sahipti bu yorumlar bundan yapıldı CupraR tabiki cupraR dır bunu herkes bilir fakat km düşürülmesi airbaglerin patlaması aynaların farklı olması insanı düşündürüyor elbet sende bizim yerimizde olsan aynı şeyleri düşünürdün... Burası güzel bi ortam aracını açıklamana ve paylaşmana sevindik aramıza hoşgeldin....:eek:key:

ibrahim madem buraya üye oldun seni birde üyelerimiz kısmında tanımak isteriz
bu arada araban hakkında yapılan yorumlar serhat arkadaşımın dediği gibi tamamen satış tarihi ve fiyatının düşük olmasından dolayıdrı görsel olarak aracın birde tamamen mat siyaha boyanması aracın kusurlu olduğunu düşündürüyor (ki bu senolsan aynı şeyleri düşünürsün) sadece yorumdur yapılan umarım aracını enkısa sürede satar ve kayfine bakacak birine gitmesi nasip olur hoşgeldin

hoşgeldiniz konuyu ben açtım..amacım merakımı gidermekti..araba bakıyordum ve ucuz gelmişti.bir sorayım dedim..konu da kendi doğrultusunda devam etti..kötü bir amaç ile yada kötüleme amacı ile açılmadı..madem geldiniz üye oldunuz gitmeyiniz aramızda kalın lütfen...hayırlı satışlar dilerim

yaw ben konu açınca gelen oluyor cupra ruhlu da gelir mi..

Geri
Üst Alt