Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Branda

yazin gunes altinda araci direk branda ile birakmak pek dogru degil.
golgede branda ile kalmasi sorun olmaz ama. bir de aracin mutlaka yeni yikanmis; yani tamamen tozsuz olmasi lazim. yoksa ufacik toz taneleri brandanin altinda boyayi cizebilir.
2 yil boyunca branda kullandim aracinda; artik yirtildigi icin de son 6 aydir falan kullanmiyorum.
kisin yagmur yagdiginda da hic skinti olmuyor. rutubet, nem falan olmuyordu icinde. zaten hava soguk oldugu icin.

ya bahçede oldığu için sürekli güneşe maruz kalmıyorda anten olayı sakatmış bi shark anten takıp öyle almak lazım brandayı.
pazar günü bim de gördüm de içimde şüphe kalmıştı iyiki hemen almamışım.

zamanında nissan vardı bizde..brandayı hediye ederlerken söylemişlerdi..
yağmurlu havalarda brandayı kullanmayın rutubetten dolayı boyanıza zarar verir ilerde dökülme yapmasını kolaylaştırır diye..

Kapalı garajınız yoksa ve uzun süre kalacaksa bıranda sıcaktan ve tozdan korumak için güzel bi çözüm fakat arkadaşlarında dediği gibi uzun süre kalması arabanın kaportasıyla branda arasında dış ortamdan daha fazla sıcaklığın depolanmasına neden olacağından uzun vadede çokda faydalı olduğu söylenemez, ama boyayı çizmeyeceğinden emin olabilirsiniz, Antende arabanın içinden döşemenin altından sökülüyor sadece :(
bende brandaya karşıyım ozellıkle sıyah araclarda boyayı yakıyor yazın sıcagında.anten olayına gelınce benımkı vıdalı yanı cevırınce hemen cıkıyor sızınkıde oyle olması lazım selçugum :)

Geri
Üst Alt