Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Branda

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında prolcay tarafından paylaşıldı.

1. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    Selam arkadaşlar.

öncelikle konuyu tam olarak nereye açacağıma karar vermeediğim için buraya açtım.

aracım haftaiçi bahçede duruyor tabi malum yaz geldiği için ağaçlardan bol miktarda yaprak ve bilimum meyve arabanın üstünde :)

tabi bide komşu çocuklarının katlanan aynayı manuel olarak aşşağıya nası indirdikleri konusu var :)

bende çözüm olarak arabaya branda alayım dedim.

ama aklıma takılan sorular var.

birincisi brandayı takarken anten ne durumda oluyor.
    ikincisi bu branda arabayı çizermi tabi kaliteli olanların içi elyaflı gibi ama.

bilemedim anlıcanız arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyroıum.

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    1.anten çıkartılıyor..çünkü bizim antenler sert herhangi bir oynama söz konusu değil
    2. brandayı atmadan önce bi pasta cila çekip öyle kapatın bence..içi yumuşak bi dokudur zaten

3. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    peki anten öyle çıkartılıp takılan bişeymi hiç sökmeyi denemedim açıkçası

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    makyajlı kasalarda vidalı sizdede öyle olduğunu düşünüyorum :)

5. sourson

sourson SCW Üyesi

659
    96
    28
    güzel konu bende düşünüyorum aslında internette felan satılıyo ama nasıldır bilemedim

6. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    bende 1 hafta önce aldım hepsiburada.comdan ama kullanmaya fırsatım olmadı....içi pek çizcekmiş gibi durmuyo

7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Aldıgınız brandaları bu sıcaklarda aracın uzerıne koymayın.Yazın daha cok bez branda tarzında sıcaga dayanıklı bırseyler bakın

8. prolcay

prolcay SCW Üyesi

338
    66
    28
    e ozaman çokta mantıklı bişi olmayacak bu branda olayı.
    anteni sök sıcakta koyma muhtemelen üzerine kar yağdığında da buzlanma olursa yapışır gibime gleiyo.

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    benim bildiğim sıcakta pek sorun olmuyor..fakat yağışlı havalarda muşambasıyla kaporta arasında rutubet oluyor bu da boyaya zarar veriyor

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kapalı garajınız yoksa ve uzun süre kalacaksa bıranda sıcaktan ve tozdan korumak için güzel bi çözüm fakat arkadaşlarında dediği gibi uzun süre kalması arabanın kaportasıyla branda arasında dış ortamdan daha fazla sıcaklığın depolanmasına neden olacağından uzun vadede çokda faydalı olduğu söylenemez, ama boyayı çizmeyeceğinden emin olabilirsiniz, Antende arabanın içinden döşemenin altından sökülüyor sadece :(

Sayfayı Paylaş