Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ayak dayama ve kol dayama vs diğer aksesuar lazım

Bende o sıteden alısverıs yaptım ayın 4 ünde sıparıs verdım ve henuz elıme ulasmadı ürün anlamadım herkeze erkenden gelmıs bana gelmedı henuz

o siteden toplamda 260€ tutuyor alacaklarım hepsini alsam birkezde sıkıntı yaşarmıyım? ayrıca alışveriş sonrası belli bir zaman sonra direk adresimizemi geliyor ürünler? kargo parası veriyormuyuz evetse ne kadar? :S

Zaten oemvagda verilen link Golf5 GTİ ın ayak dayaması ordan getirtmeye hiç gerek yok parça numarasını alın en yakın servisten getirtin istanbulda kesin wardır zaten. Yalnız o parça bizim araçlara uymuyo guzel kesip biçme ile iyi işcilik lazım onu taktırmak için... Yine aynı ordaki balık sırtı anten aldım parça nosunu alıp servisten aynı fiyata temin edebiliosunuz bosuna yurtdısından geitrtmeyin...

Spoiler Olarakta Je Design in İbiza cupra spoilerini dusunun dierleri dandik en iyi duranı Je Design

Kol dayamayıda keske alırken servisten 340 TL ye taktırsaydın en kalitelisi koltuk kuması ile uyumlusu orjinal cupra kol dayama müthiş işe yarıyor hele altındaki cebi cok kullanıslı herkese öneririm...

Spoiler Olarakta Je Design in İbiza cupra spoilerini dusunun dierleri dandik en iyi duranı Je Design

Kol dayamayıda keske alırken servisten 340 TL ye taktırsaydın en kalitelisi koltuk kuması ile uyumlusu orjinal cupra kol dayama müthiş işe yarıyor hele altındaki cebi cok kullanıslı herkese öneririm...

sende varmı Safa

serbay abi 300 tl tutarı üzerinde çok vergi alıyolar gümrükten ....bide şu spoilerı harbi yaptıralım çok istiyorum

o zaman vazgeçtim bu ürünlerden. spoiler için ben biriyle görüşeceğim zamanında makyajlı kasa leon için özel baskı kalıbı yaptırtmıştım yine yaptırırız. yarın bi alo çakayım

tmm serbay abi bizede haber ver ....bide umut girit seata sormuş istanbulda 290 milyonmuş ona yakın bi değer çıkarsa orjinalini alırız hem sen indirimde yaptırtırsın toplu alırız fln =)

Geri
Üst Alt