Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''Boca''mı sonunda teslim aldım..Ama yardıma ihtiyacım var?

hayırlı olsun kazasız belasız.. :eek:key:

Arkadaşlar tüm iyi dileklerininz için teşekkür ederim:)
Herşey yolunda şimdilik, araç muhteşem ötesi ile tanımlanabilir. İnanılmaz!!
Dün meguiars selimiye ye gittim. Dış koruma yaptırdım. Gayet memnun da kaldım. Düzenli olarak gitmeyi düşünüyorum. Tavsiye ederim titiz arkadaşlara.
Ayrıca yeni birşey öğrendim bu yaşımda. ''Varex????''

34 VDT 50 Plaka numaralı bocalı arkadaşın aracında var. İnanılmaz gerçekten. Kontağı açtığınızda o sesi duyunca tüylerim diken diken oldu inan.Tavsiye eder misiniz acaba????
Herkese sevgi ve selamlar...... Sizlere de kaza ve beladan uzak sürüşler dilerim.

Aşağı yukarı maliyet ne kadardır? Araç garanti dışı kalır mı? Sıkıntı yaşama ihtimalim var mıdır? Bostancı da yapılabildiğini duydum ama:hosgeldin:

Alarm olmaması ilginç,ama pasif alarm varmış? Acaba ne işe yarar:confused:

Bu arada yay takmak gerekli midir? Birde marşpiyele gerek varmı, alt taraf biraz çirkin duruyor:(

Hüseyin hızlı giriş yaptırdın :) Alt marşpiyeller için H_G nickli Hasan abimize özel mesaj yollarsanız size yardımcı olur kendisi yaptırdı. Yay çok şart değil ben taktırmayacağım mesela. Pasif alarm sanırım dış darbelere karşı değilde kapı kilitliyken aracın kapısı açıldığında felan devreye giriyor.

varex benim araçtada var.orta susturucu iptalinden sonra varex bağlanıyor son susuturucuya(ses için).aracın orjinal parçasıyla oynadığın için garanti dışı kalıyor olması lazım.650dolar varexin fiyatı.

katı da iptal edip bağlayabilirsin.. diğer sorduğun herşey kullanım tarzına ve kişisel beğenilerine bağlı olarak yapılabilir..

Geri
Üst Alt