Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''Boca''mı sonunda teslim aldım..Ama yardıma ihtiyacım var?

hayırlı olsun benimde cuma günü 2 hafta doluyor şimdiden 600 km yaptım kazasız belasız keyifli sürüşler...

ben aracımdan gayet memnunum hatta hiç inmek istemiyorum:) rodaj süresi boyunca oldukça dikkatli kullanıyorum ara sıra devir bitirmedende olsa gaza dokunuyorum tabi ufak ufak. ilk gün full depo 550 km yol yaptım toplamda bunun yaklaşık 150-170 km si şehir dışı kullanım ve uzun bir bölümünde klima açıktı, geri kalanı şehir içi ve ara sıra gazlama sonucuydu. i phone bağlantısı henüz yapamadım usb den şarj ediyor fakat i phone u görmüyor device error yazıyor. fakat bluetooth gayet iyi çalışıyor. i phone için aux in kablosu aldım Hama marka ses konusunda gayet memnunum aracın ses sistemi fabrikasyon olmasına rağmen oldukça yeterli geldi bana. follow me home vs olayları çalışıyor arkadaşımızda yazmış zaten nasıl aktive edileceğini. yol tutuşu bence oldukça iyi limite yakın denemeler yaptım çok keyif werdi. benim aracım üzerinde bridgstone potenza lastikleriyle geldi. aklınıza takılan birşey warsa yardımcı olmaya çalışırım :) keyfili sürüşler dilerim...

Celal ''Follow me home'' nasıl aktive ettin?
Aracı kapattıktan sonra bir kez selektör yapmak suretiyle mi? sonra da malum aracı kilitleyip gidiyoruz.Brz zenonlar yanıyor (15 sn kadar)
Ben 175 tl ye fulledim, benimde yaklasık 550 km kadar gidecek gibi' Bana servsten rodaj hıkaye dediler ama forum bnm için daha önemli..
Bnde fazla yormuyorum ancak arada bir kac denemden de kendimi alamıyrm.:)
araca hic extra yaptırmayı düşünüyor musun? Bnm birkac planım var. Bu arada frenlerdeki kuvvetsizlige de dikkat cekmek isterim. Bu rodaj süresinde sakın alo ani, sert frenlemeler yapma.Havalar malum, disc yapısır :eek:key:

geç oldu biraz cewap kusura bakma. ewet follow me home selektör ile aktif ediliyor.sağ kapı açık olsa bile sürücü kapısı açılmadan aktif hale gelmiyor.selektör yaptıktan sonra kapı açılınca farlar yanmaya başlıyor.Rodaj önemli mutlaka düzgün olarak yapılmalı.ama ara sıra tabiki gazlamalısın yani aracı ölü bir şekilde rodajlamamak gerek. belirli aralıklarda belirli dewirlerde kullandım ara sıra yaptım ama bunu.şu an 2000 km yi geçtim zaten artık gazlıyorum:) performanstan kesinlikle memnunum yol tutuşu da gayet iyi limitlerde denemeler yapıyorum ara sıra.frenler konusunda haklısın fakat ben aracı yarış frenleri ile birlikte aldım o yüzden daha rahatım we kendimi güwende hissediyorum ciddi bir performans farkı war.Ekstra olarak planlarım tabiki war kış paketi cam tawan frenler we body kit (spoiler,marşpiyerler) zaten aracın üzerinde war o şekilde sipariş ettim.eylül weya ekim de revo yapmayı planlıyorum. aracın kendi sesi beni yeterince tatmin ediyor egsoz düşünmüyorum en azından şimdilik.ama hawa filtresi için araştırmalarım sürmekte.yay da belki bir ihtimal yaptırabilimi ama henüz netleştirmedim kafamda:) warsa merak ettiğin birşey sor abi arabanın üzerinden hiç inmiyorum çünkü:) bu arada ek not olarak yakıt tüketimini dengeleyebilirsen yani agresif kullanım yapmazsan ben şehir içi full depo ile 600 km yaptım zorlasam daha da yapardım:)

Sen güzel opsiyonlar ekletmişsin..Benim imkanım olmadı, allahtan sunroof varda oradan yırttık. Suan frenler iyi ama yarış freninin performansını vermesi beklenemez. Bana marşpiyel opsiyonu olduğunu demediler, bnde bugün sipariş vermeyi düşünüyorum. Kazasız belasız kullanman dileğimle arkadaş..

Hüseyin siparişi nereden vereceksin? Kayadibi ise sponsorumuz artık bizim sitenin adınıda kullanmaktan çekinmeyelim =) Eğer kesin vereceksen bana haber verirmisin rica etsem. Sipariş geldiğinde çünkü hemen onun kalıbını aldırttırırız arabana takmadan önce fiberini yaptırırım bende kendime. Yani ölçüsünü alırız orada.

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Serbay kusura bakma daha suan girebildim. Aracı kayadibinden almıştım zaten. Marşpiyeli de oradan siparişi düşünüyordum ama 1000.-TL fiyat cıkarınca düşünmek istedim. Senin tavsiye ettiğin arkadaşla irtibat kurdum, Ümraniye İMES cem. Gel aracı da getir konuşalım dedi. Eğer Boca nın orjinal kalıbı varsa oradan yaptırmayı düşünüyorum. Sana da haber veririm zaten eger sbaşkasına sipariş vermediysen.Nekadar maliyet olur dediğim zaman 250.-TL civarı deyince kayadibini tekrar değerlendirmek istedim açıkçası.

Geri
Üst Alt