Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

Hiçbir BMW bayılmaz genellemesini yazdıysan, sana 1930 model bi BMW'den örnek vererek bile çürütebilirim bunu.
Ki yeri geliyo benim altımdaki arabada vites küçültmem gerekiyo. 3.16 neymiş?

offf be abi cidden sana hep olumlu yaklaşmısımdır ama bu kadarını beklemiyodum. hem arabadan anlıyorum diye geçiniyosun . söz oyunlarını bırak arkadaşım. 30 model diyosun benim onu kasetmedigimi biliyosun ki birak 1930. 95 3.16 bile bayılabilir sonucta eski motor yıpranmış motor.(şimdi diyebilisinki motor eski derken kıstasın ne. bunuda geç). 2. altındaki arabanı bilmiyorum ama yazdıklarından perofrmans delisi oldugunu inanıyorum. bak ben orda ne yazmısım bayılmaz demişim. 5 vitesde atikliğini korur dememişim.

oo leon 4 e düşüyo zaten..tabi yokuşun eğimine bağlı olarak değişen bi durum..her araba düşebilir..

offf be abi cidden sana hep olumlu yaklaşmısımdır ama bu kadarını beklemiyodum. hem arabadan anlıyorum diye geçiniyosun . söz oyunlarını bırak arkadaşım. 30 model diyosun benim onu kasetmedigimi biliyosun ki birak 1930. 95 3.16 bile bayılabilir sonucta eski motor yıpranmış motor.(şimdi diyebilisinki motor eski derken kıstasın ne. bunuda geç). 2. altındaki arabanı bilmiyorum ama yazdıklarından perofrmans delisi oldugunu inanıyorum. bak ben orda ne yazmısım bayılmaz demişim. 5 vitesde atikliğini korur dememişim.
Bende bayılır diyorum. Stop eder diyorum hatta. Mesela evimden çıkıp İncek yolundan 3.16 ile 5. vites OR-AN'a gitmeye çalışıyım, yolun başında araba stop eder.

İşte bir arabanın bayılıp bayılmamasındaki en önemli faktörde (ağırlık vs.den sonra) tork dur. Turbo araçlar atmosferiklere oranla çok daha az bayılır..

beyler hangi yokuş hangi hızda tırmanılmaya başlanıyo bunun genellemesi olabilir mi. ??

:)

Bende bayılır diyorum. Stop eder diyorum hatta. Mesela evimden çıkıp İncek yolundan 3.16 ile 5. vites OR-AN'a gitmeye çalışıyım, yolun başında araba stop eder.

dediğin rampayı bilmiyorum kesin bahsettiğin yer 3 le bile gitmeye imkan tanımıyordur. ama olsun tamam kardeşim bayılıyodur senin dedğin olsun. i

Geri
Üst Alt