Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

En üst vitesten basıyolar. Ne oldu Turbo avantajı? Tork avantajı? Alınan gücün düşük devirde alınması nerde?

En üst vites için fazla bağırıyor onların motorları;);)

Ayrıca Golfün en üst vitesi renonunkinden çok daha uzundur..

tabi golf diğerinin yaklaşık 1,5 katı yük çekince clio bir haltmış gibi görünüyor. bunu göremeyen zihniyette sorun var demektir.

Tork kaç katı peki Golf'ün :D ? Ağırlıklarını söyleyim. Clio: 1035kg Golf: 1246kg

200 kg :) benden 1,8 tane yapar :) az bir ağırlık değil yani performansta clionun geçmiş olması onun motorunun daha iyi olmadığı gerçeğini değiştirmiyor sen ne kadar yırtınırsan yırtın :)

Sorması ayıp 'son viteslerinde' o hızda Golf kaç devirde reno kaç devirde? Bunu niye hesaba katmıyorsun Ayberk? Bu arada rampa o kadar dik değil..

200 kg :) benden 1,8 tane yapar :) az bir ağırlık değil yani performansta clionun geçmiş olması onun motorunun daha iyi olmadığı gerçeğini değiştirmiyor sen ne kadar yırtınırsan yırtın :)
Ben ne yırtınıcam Emre. Siz yazarsınız, ben sizi haksız çıkarırım benim meselem bu. Alp kağıt üzerinden örnek verdi, düşük devirde alınan tork vs. böyledir şöyledir dedi bende çürüttüm. Benden bişeyler öğrenmeyi kendinize yediremiyosanız benim problemim değil bu :)

ben yazacağımı yazdım ayberk bir şeyler kanıtlama çabası içinde olan sensin.

dahada yazmama gerek yok 200 kg daha hafif bir arabayı diğerine kıstas tutacak kadar vasat bir zihniyete daha muhattab olmayacağım. istediğin kadar kıvır bundan sonra.

Geri
Üst Alt