Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

leonu bırakıp gene 1.6 araba alırsan hiç zevk alamayacaksınki

plakadan sorgulama yapılıyodu sanırım..34 s 9233

1,6 ama modeli sendekinden düşük, daha ağır ve fazla yakacak. bakım masrafları da seni daha fazla üzecek. Değişiklik istiyorsan bence o fiyatlara 2000 - 2001 model 2lt olanı tercih etmende fayda var.

abi 2001 den önceki modellerde eski nesil motorlar kullanılmış(problemli motorlar).kaç cc olursa olsun 2002 den itibaren bakmak lazım..

BMW'nun en problemli motoru yine bi çok markadan iyidir abi.. ;)

Akın bende değişiklik aradım ve farklı bir yönteme gittim. hayalimdeki araca kavuşacağımı sanmıyorum ama beni yeterince tatmin edecek uzun süre binebileceğim bişeylere ulaşabilmek üzere farklı bir yöntem seçtim. BMW Mercedes Audi gibi araçlar tamam prestij aracı ama bana tamamen yabancı araçlar diyebilirim. Benim tercihim az biraz toparlanınca basınca giden hakkını veren yine leon olacak, eğrisiyle doğrusuyla bildiğim ve benim için en makul fiyatlara en donanımlı araçlar leonlar diyebilirim.

Yine de tercihler senin. Bakımlarını doğru düzgün yaptırdıktan sonra hiç bir sorun yaşamazsın. Çok yakın arkadaşım 1989 model 320 aldı 2007 sonunda, hala keyifle binmeye devam ediyor ve araca gık dedirtmiyor ama performansından da ödün vermiyor. Geçen hafta 89 aracına dokunmadan E46 325 aldı şimdi 2 tane arabası var kendisi de Sibiryada çalışıyor 2 aracına da hanımı biniyor. bu arkadaşa ben şimdi ne kadar leon desem de bakmayacağı kesin, 3 gün önceki aracım kendisinde kaldı çok beğendi ama BMW'den vazgeçmedi hala.

faruk abi valla leona fln lafım yok iyi araba hoş araba ama bi adam özellikle mercedes e bindikten sonra başka arabaya binemiyo eşeğe binmiş gibi geliyo. aynı şeyler bmw içnde geçerli tabi.

Geri
Üst Alt