Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

Abi dayım almanyada yasıyor ve kendisinde 2000 3.16 vardı araç 1.6 motor ve manuel di full bi araçtı ancak 1.6 motor diğer kullandığım araçlara göre keyif vermedi bence alıcaksan 1.8 yasa 2.0 almalısın arkadan itişin tadı orda :) parçları pahalı söyliyim izine geldiklerinde Radyatör delinmişti ve 750 euro+ işçilik aldılar takdir senin kaza yapmamısını bulmak zor bir zamanlar 2005 almıstık ama sol tarafta 2 kapı+ camurluk mahfolmus vaziyette idi :)

Abi dayım almanyada yasıyor ve kendisinde 2000 3.16 vardı araç 1.6 motor ve manuel di full bi araçtı ancak 1.6 motor diğer kullandığım araçlara göre keyif vermedi bence alıcaksan 1.8 yasa 2.0 almalısın arkadan itişin tadı orda :) parçları pahalı söyliyim izine geldiklerinde karbiratör delinmişti ve 750 euro+ işçilik aldılar takdir senin kaza yapmamısını bulmak zor bir zamanlar 2005 almıstık ama sol tarafta 2 kapı+ camurluk mahfolmus vaziyette idi :)
2000 model 3.16'da karbüratör ne alaka?

3,16 ıstersen sıfır al yıne gıtmıyor 13-14 lıtre cıvarında bır yakıt durumu var işyerınde arkadasımda 2002 3,16 vardı bayagı dolaştık kullandık hem gıtmıyor hemde cok yakıyor satmak ıcın yaklaşık uc ay kadar ugrastı nakıt alamayınca takasta degerlendırdı.

Diğer secenegın bence 3,18 is olmalı bu tekstılcı bır abımde vardı motor sesı olsun hızlanması olsun 3,16 dan cok daha keyıflı bırde ınanmayacaksın ama 3,16 dan daha az yakar buda bır gercek ben olsam 1,16 3,16 bunları sıfır km bıle olsa dusunme

Akın abi '02 20i E46'ların vergisi ne kadar şuan. ??

en güzeli ama leonda vergiye 200 küsür veriyorum sinir oluyorum 400 lira verirsem ben o arabadan zevk alamam..

Geri
Üst Alt