Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmw 1.16i

Eğer çok fark vermiceksen bence durma al abi..çünkü anladığım kadarıyla senin aracın 1.6 .. 1.4 ler çıktı 1.6 ya bakan kalmadı hele bide şimdi 1.6tdı geliyor..artık iyice dibe vurucak bizim 1.6 8v ler..bence bmw yi her türlü daha kolay satarsın

Akın abi çok yakıyo arkadan itişin yaşatması gereken keyifleri yaşatamıyo gücü yetersiz kalıyo..
velakin 1.6 Leon mu 1.6 BMW 1 mi diyosan BMW..

bu seri resmen arka koltuk fakiri yahu, arka koltuklarda seyahat edeceklere Allah kolaylık versin.

1.18 olsa tavsiye ederdim ama 1.16 çok mantıklı gelmedi bana da.

Motor olarak beklenenlerın altında olabilir ama bence kalite olarak alınabılecek bir araç. 1.6 bmw bence daha cazip leona göre.Geçen hafta benım cok yakın arkadasımın kardesıne alındı 1.16 M paket.Gerçekten aracın kalitesi ortada.Yol tutuşu superdi.Bagajı gayet buyuk ama stepnesı yok malesef :)

boşver bence hoş bir araç değil hadi 3 serisi olsun tamam

Hocam 1.6 araç kesiyorsa al ama en azından aşağıdaki özelliklerden olsun aldığın bmw'de;
- Angel eye'li mercekli farlar; bence şart
- Dijital kilima; bence şart
- Recaro koltuk; bulsan şahane olur
- M technic tamponlar; bulsan şahane olur.
Bulursun bence başka dolu arabalarda.

Ben tavsiye etmem.
1 serisi de bana göre BMW'nin yüz karası.

Geri
Üst Alt